Slapukai

Slapukai

Mūsų svetainė, kaip ir daugelis kitų, naudoja slapukus. Slapukai, be kita ko, naudojami lankytojų skaičiaus ir atskirų dalių statistiniam sekimui ir kai kurių svetainės funkcijų naudojimui bei naudotojui parinkto turinio pateikimui. Surinkti duomenys naudojami, pavyzdžiui svetainės vystymui, reklamos rezultatų sekimui ir reklamos nukreipimui už svetainės ribų.


Kas yra slapukai?

Slapukai yra mažos apimties tekstiniai failai, kurie įrašomi pavyzdžiui naudotojo kompiuteryje ar mobilaus įrenginio naršyklės atmintyje, lankantis svetainėje. Slapuke nėra asmens duomenų ir per jį nėra galimybės nustatyti atskirų lankytojų.


Slapukai, kuriuos naudojame

Google Analytics: analitinis slapukas, kurio pagalba renkami duomenys apie svetainės lankytojus. Duomenis gali būti panaudoti ir reklamos nukreipimui Google reklamos tinkle.
Google Adwords/ DoubleClick: slapukas reklamų nukreipimui ir rezultatų sekimui Google reklamos tinkle.
Facebook Pixel: slapukas reklamų nukreipimui ir rezultatų sekimui Facebook‘e.
Google Tag Manager: slapukas, kurio pagalba valdome svetainėje talpinamus slapukus.


Trečiųjų šalių slapukai

Mūsų svetainėje gali būti turinys, nuorodos ir kontaktai, nukreipiantys į trečiųjų šalių svetaines ir socialinės žiniasklaidos bendravimo įskiepius, pavyzdžiui į mūsų svetainėje esančius Instagram, Facebook, Linkedin ir YouTube vaizdo įrašus. Trečiųjų šalių sprendimuose taikoma šios šalies duomenų apsaugos deklaracija, su kuria galima susipažinti naudojant šios šalies paslaugą.


Iš slapukų gaunamos informacijos naudotojai

Per minėtus slapukus surinktą informacija naudoja UAB „Autofortas motors" ir atskirai atrinkti, svetainės vystymu, analize ir reklama užsiimantys partneriai bei prekinio ženklo importavimu užsiimantys "Bassadone Baltic OÜ". Bendrovė „Autofortas motors" garantuoja asmeninių duomenų apsaugą ir saugų jų tvarkymą visomis būtinomis ir numatytomis priemonėmis.


Kaip galiu valdyti slapukus?

Griežtai privalomi slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi mūsų internetine svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų rūšių, negalėsime užtikrinti sklandaus jos veikimo Jūsų įrenginiuose.
Galite kontroliuoti funkcinių slapukų ir tikslinių arba reklaminių slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus.
Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Pakeitę slapukų nustatymus, paveiksite ir kitas Jūsų lankomas svetaines.