Hyundai Lizingas

Saugus ir nebrangus „Hyundai“ automobilių lizingas

Įmonė „Hyundai“ yra ne tik automobilių gamintoja. Mes esame klientų gyvenimo partneris, kuriantis tvirtus ir ilgalaikius santykius. Skatindami į klientą orientuotą verslo kultūrą ir skirdami visą dėmesį kliento poreikiams, savo klientams siūlome geriausią kokybę ir teikiame nepriekaištingas paslaugas, todėl geriausias sprendimas įsigyti naują „Hyundai“ automobilį yra saugus ir nebrangus „Hyundai Lizingas“.

Pirkdami naują automobilį būtinai atkreipkite dėmesį į degalų sąnaudas ir ženklus. Jei jūsų pasirinkto modelio CO2 išmetamųjų dujų kiekis yra mažesnis nei 130 g/km, jums tinka „Hyundai Lizingas“.

CO2 iki 130 g/km


„Hyundai“ tikslas yra ekologiškesnė ir švaresnė aplinka – to įmonė aktyviai siekia jau daugelį metų. Ekologiški automobiliai padeda tausoti aplinką, o jų priežiūros išlaidos dažnai yra mažesnės. Jiems „Hyundai“ taip pat siūlo palankesnes lizingo sąlygas.


1,49 %

6 mėn. EURIBOR yra „IONIQ 6“, „IONIQ 5“, „NEXO“, „SANTA FE Plug-in“ ir „TUCSON Plug-in“ modelių lizingo palūkanos!


1,89 %

6 mėn. EURIBOR taikoma palūkanų nuolaida „i20“, „i30“, „BAYON“, „KONA Hybrid“ ir „Tucson Hybrid 2WD“.


CO2 nuo 131 g/km


„Hyundai“ modelių asortimentas yra itin platus, todėl iš kiekvienos automobilių klasės galite išsirinkti ekologišką modelį, kuriam pasiūlysime palankias lizingo sąlygas.


2,29 %

+ 3 mėn. EURIBOR yra „Tucson“, „Tucson Hybrid 2WD N Line“, „Tucson Hybrid 4WD“, „SANTA FE“, „SANTA FE Hybrid“, „i20 N“, „i30“, „i30 N“ ir „i30 Fastback N“ modelių lizingo palūkanos.

Pasiūlymas galioja iki 2023 metų spalio 31d. arba iki tol, kol turėsime automobilių.


Visos nuotraukos yra pavyzdžiai.

Bendradarbiavimo partneriai


Lizingo galimybės

Kokio tipo automobilio lizingą reikėtų pasirinkti? Tai priklauso nuo jūsų pageidavimų ir nuo to, kokią matote automobilio ateitį: ar norite automobilį naudoti tik tam tikrą laiką, ar, pasibaigus lizingo laikotarpiui, norite tapti jo savininku.

Veiklos nuoma
Veiklos nuomą verta rinktis tuo atveju, kai norite tik naudotis automobiliu ir nenorite tapti jo savininku. Veiklos nuomos atveju „Hyundai Lizingo“ įmonė perka jūsų pasirinktą automobilį ir suteikia galimybę juo naudotis iki sutarto termino. Už naudojimąsi automobiliu jūs mokate nuomos mokesčius.
Pasibaigus veiklos nuomos laikotarpiui galite:
• pratęsti veiklos nuomos sutartį ir toliau naudotis automobiliu (jei galima pagal automobilio metus);
• pakeisti automobilį nauju: pasirinksite naują automobilį ir surasite pirkėją senajam automobiliui įsigyti;
• sumokėti likutinę automobilio vertę ir tapti jo savininku.

Finansinė nuoma
Finansinę nuomą verta rinktis tuo atveju, kai pasibaigus nuomos laikotarpiui norite tapti automobilio savininku. Finansinės nuomos atveju „Hyundai Lizingo“ įmonė perka jūsų pasirinktą automobilį ir suteikia galimybę juo naudotis iki sutarto termino. Už naudojimąsi automobiliu jūs mokate nuomos mokesčius. Sumokėję paskutinį nuomos mokestį jūs įgysite automobilio nuosavybės teisę. Jei norite mokėti mažesnes nuomos įmokas arba pratęsti sutartį pasibaigus nuomos laikotarpiui, nuomos laikotarpio pabaigai galima palikti vieną didesnę nuomos įmoką.


Maksimalus „Hyundai“ išperkamosios nuomos laikotarpis gali būti 84 mėnesiai. Tuomet likutinė vertė yra 0 %.