Hyundai NEXO
Vandenilinis miesto krosoveris

Hyundai NEXO

Kaina nuo 74 990 €

Kainos, techniniai duomenys ir įranga

Parsisiųsti čia (PDF)

Ateities technologijų naudojimas šiandien

NEXO ne tik įkūnija „Hyundai“ įsipareigojimą kurti pažangius ekologiškus automobilius, bet ir sustiprina bendrovės lyderystę elektromobilių su kuro elementais srityje.

NEXO, antrasis masiškai gaminamas „Hyundai“ elektromobilis su kuro elementais, turi geriausią pasaulyje ridą ir našumą – visa tai dėl pažangiausios rinkoje kuro elementų sistemos technologijos, kuri visa buvo sukurta mūsų įmonėje. Dabar pirmą kartą siūloma Lietuvos klientams!

Hyundai NEXO

Efektyvumas

NEXO, kurio nuvažiuojamas atstumas siekia 666 kilometrus (WLTP), o kuro elementų efektyvumas yra geriausias pasaulyje, turi atskirą savo klasę.

Hyundai NEXO

Aptakumas

NEXO sukurtas išsiskirti iš kitų. Jo aptakus kėbulas su giliomis aerodinamiką gerinančiomis linijomis vilnija lyg vanduo, kuris yra vienintelis NEXO išmetalas.

Hyundai NEXO

Įrengimas

NEXO turi puikų pažangių ryšio sprendimų ir patogių funkcijų pasirinkimą, todėl lengvai pasieksite viską, kas jums svarbu.

Jis valo orą

NEXO į aplinką išmeta tik vandenį. Važiuodamas jis netgi gerina oro kokybę: kadangi kuro elementams reikalingas išvalytas oras, NEXO oro filtras surenka mikrodaleles ir išstumia nepanaudotą orą, kuris būna švaresnis nei buvo. Jutikliniame ekrane rodomas pasiektas oro išvalymo ir CO2 kiekio sumažinimo lygis.

Hyundai NEXO

„Hyundai NEXO“ standartinė įranga

 • 10,25 colių skaitmeninis prietaisų skydelis
 • 12,3 colių navigacijos sistema su „Live“ paslaugomis (su integruota SIM kortele)
 • Programėle išmaniajame telefone valdoma „Bluelink“ telematikos paslauga
 • „Krell Premium“ garso sistema su 8 garsiakalbiais ir 8″ žemų dažnių garsiakalbiu
 • Sintetinės odos ir tekstilės sėdynės
 • Vėdinamos priekinės sėdynės
 • Projekcinio tipo LED priekiniai žibintai
 • Aplinkinio vaizdo monitorius (SVM)
 • Aklosios zonos stebėjimo monitorius (BVM)
 • Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema (RSPA)
 • Pagalbinė laikymosi važiavimo juostoje sistema (LFA)

 • Priekinio susidūrimo prevencijos sistema (FCA) su automobilių ir pėsčiųjų aptikimo funkcija
 • Išmanioji greičio palaikymo sistema (SCC) su „Stop&Go“ funkcija
 • Pagalbinė važiavimo juostos laikymosi sistema (LKA) su linijos ir kelkraščio atpažinimo funkcija
 • Pagalbinė apsaugos nuo susidūrimo aklojoje zonoje sistema (BCA)
 • Susidūrimo su pagrindiniu keliu važiuojančiu automobiliu važiuojant atbuline eiga prevencijos sistema (RCCA)
 • Priekiniai ir galiniai statymo jutikliai
 • Galinio vaizdo kamera su judėjimo trajektorijos linijomis ekrane
 • Išmaniojo rakto sistema (Smart key) su užvedimo mygtuku
 • Šildomas oda aptrauktas vairas
 • Panoraminis stoglangis
 • Automatiškai išlendančios paslėptos išorinės durų rankenos

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, NEXO sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio.

Be to, NEXO didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 160 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

Hyundai NEXO
Hyundai NEXO

Dizainas

Futuristinis kėbulo dizainas

NEXO yra drąsus žingsnis į geresnę ateitį. Tokią žinutę siunčia aptakus futuristinio stiliaus kėbulas.

Hyundai NEXO
Hyundai NEXO

Suprojektuota gražiai atrodyti, sukurta efektyvumui užtikrinti

Elegantiškas NEXO kėbulas buvo kruopščiai optimizuotas, jame panaudota daug aerodinaminių savybių, kad būtų kuo taupiau vartojami degalai. NEXO bendras pasipriešinimo koeficientas yra vos 0,329.

Hyundai NEXO

Automatiškai įleidžiama rankena

NEXO automatiškai įleidžiamos durų rankenos atrodo tvarkingai. Vairuotojas jas gali išstumti, o važiuojant 3 km/val. greičiu, jos automatiškai įtraukiamos.

Hyundai NEXO

Ratų oro užuolaidų įsiurbimo sistema

Sukurtos aerodinamikai pagerinti, sportinių ratų oro užuolaidos puikiai atrodo ir optimizuoja oro srautą virš ratų ir šonų.

Hyundai NEXO

Lengvojo lydinio ratlankiai

Išskirtinai NEXO sukurti stilingi 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai aerodinamiškai optimizuoti taip, kad oras sklandžiai sklistų ratų paviršiumi ir kartu aušintų stabdžius.

Hyundai NEXO
Hyundai NEXO

Salonas

Jūsų įkvėptas vidus

Stilingas ir itin funkcionalus NEXO salonas sukurtas taip, kad viskas būtų lengvai pasiekiama ranka ir matomoje vietoje. Šildomos ir vėdinamos* sėdynės važiuojant suteikia daugiau komforto.

* Šildomos tik galinės sėdynės.

Hyundai NEXO

Didžiausias klasėje erdvumas

NEXO bagažinės talpa – 461 litras (VDA), todėl joje yra daug vietos. Nulenkus sėdynes erdvė padidėja net iki 1466 litrų.

Hyundai NEXO

Ekologiškos medžiagos

Kiekvienas liečiamas NEXO paviršius – nuo lubų audinio su bambuko pluoštu iki plastiko apdailos, minkštos sėdynių odos ir kilimėlių –pagamintas iš UL sertifikuotų biologinių medžiagų. Salonas gali būti dviejų spalvų – šviesiai pilkos ir tamsiai mėlynios.

Funkcijos

Našumas neišskiriant teršalų, grynas vairavimo malonumas

Geriausias pasaulyje degalų elementų naudojimo efektyvumas – NEXO turi savo atskirą klasę. Jis nuo pat pradžių buvo sukurtas taip, kad būtų efektyvus, o speciali automobilio architektūra užtikrina geresnį galios ir svorio santykį, greitesnį įsibėgėjimą ir daugiau erdvės.

Hyundai NEXO

Degalų pylimas

Vos 5 minutes trunkantis degalų pripildymas ir 666 kilometrų nuvažiuojamas atstumas (WLTP) įrodo ekologiškos transmisijos praktiškumą. Pirmoji vandenilio degalinė Baltijos šalyse buvo atidaryta Rygoje (Latvija), kita bus atidaryta Pärnu (Estija).

Hyundai NEXO

Išbandytas ekstremaliai šaltu oru

Kuriant NEXO buvo siekiama, kad automobilis užsivestų net prie–30 °C temperatūros. Švedijoje, vos už valandos kelio automobiliu nuo Poliarinio rato, „Hyundai“ išbandė NEXO pačiomis ekstremaliausiomis neigiamos temperatūros sąlygomis. Bandymai buvo atliekami siekiant užtikrinti, kad automobilį būtų galima eksploatuoti sudėtingomis sąlygomis.

Saugumas kelyje

Jis žvelgia į priekį, padeda ir prireikus įsikiša: vairuojant „Hyundai NEXO“, daugybė moderniausių pagalbos vairuotojui sistemų užtikrina komfortą ir saugumą, įskaitant įdomias naujoves.

Susipažinkite su svarbiausiomis NEXO pagalbos vairuotojui sistemomis

Aklosios zonos stebėjimo sistema su monitoriumi

„Hyundai“ aklosios zonos stebėjimo monitorius leidžia vairuotojui centriniame prietaisų skydelyje matyti, kas vyksta automobilio gale ir šonuose keičiant eismo juostas.

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Įjungta sistema padeda miesto visureigiui nenukrypti iš eismo juostos greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–145 km/val. greičiui.

Važiavimo greitkeliu pagalbos sistema

Automobilio įranga apima pagalbinę eismo juostos išlaikymo sistemą ir pastovaus greičio palaikymo sistemą, kuri naudoja jutiklius ir žemėlapio duomenis, kad automobilį galėtumėte valdyti saugiai, o greitis būtų automatiškai reguliuojamas pagal esamus apribojimus. Specialiu mygtuku ant vairo galima aktyvinti sistemą vienu paspaudimu.

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

NEXO gali savarankiškai įvažiuoti arba išvažiuoti iš stovėjimo vietos. Sistema netgi gali pastatyti automobilį į stovėjimo vietą galu – pakanka vieno mygtuko paspaudimo.

Virtuali variklio garso sistema

„Hyundai NEXO“ įrengtas vairavimo triukšmo imitatorius, kuris skleidžia įspėjamąjį signalą, kai važiuojama lėtai arba įjungiama atbulinė pavara. Taigi sistema padidina eismo saugumą šalia automobilio esantiems praeiviams.

Miesto visureigio komfortas

Hyundai NEXO integruota daugybė visko – nuo papildomo komforto iki išmaniųjų funkcijų, kurios užtikrina didesnį saugumą ir palengvina vairavimą.

Hyundai NEXO

Šildomos ir vėdinamos sėdynės

Šildomos ir vėdinamos sėdynės suteikia daugiau vairavimo komforto.

Hyundai NEXO

Šildomas vairas

Sušilkite rankas šaltu oru. Su šildomu vairu vairuoti žiemą daug maloniau.

Hyundai NEXO

Didžiausias klasėje erdvumas

NEXO bagažinės talpa – 461 litras (VDA), todėl joje yra daug vietos. Nulenkus sėdynes erdvė padidėja net iki 1466 litrų.

Hyundai NEXO

Mėgaukitės nenutrūkstančiu ryšiu

NEXO turi puikų pažangių ryšio sprendimų ir patogių funkcijų pasirinkimą, todėl lengvai pasieksite viską, kas jums svarbu. Taip pat naudodami „Hyundai“ išmaniąją programėlę „Bluelink Connected Car Services“ galite valdyti automobilį tiesiog iš savo išmaniojo telefono.

Hyundai NEXO

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“, nenaudojant laidų.

Hyundai NEXO

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema

„Krell“ garso sistema užtikrina puikų veikimą. 8 garsiakalbiai ir išorinis stiprintuvas suteikia ypatingą garso pojūtį visiems keleiviams.