IONIQ 6
Pažadink savo pasaulį

IONIQ 6

Kaina nuo 44 990 €

Kainos, techniniai duomenys ir įranga

Parsisiųsti čia (PDF)

Aksesuarų paketai

Aksesuarai (PDF)
Hyundai IONIQ 6 Vilnius

ELEKTRIFIKUOTAS LAINERIS

Aptakus ir unikalus IONIQ 6 siluetas yra neabejotina naujojo šimtmečio inovacija.

Saugiausio ir geriausio pasaulyje automobilio apdovanojimas

2023 metų Pasaulio metų automobilio rinkimuose IONIQ 6 nugalėjo trijose kategorijose: Pasaulio metų automobilio, Pasaulio elektromobilio ir Geriausio metų automobilio dizaino. IONIQ 6 gavo didžiausią balų skaičių Euro NCAP ir IIHS saugos bandymuose.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Į žmogų orientuotas dizainas

IONIQ 6 – tai elektrifikuotas laineris, įkūnijantis emocinio efektyvumo idėją, kuomet vienu metu patenkinami kliento estetiniai ir funkciniai poreikiai. Aerodinamiškas siluetas su paprastomis, bet tuo pačiu išraiškingomis linijomis, kuria naują elektromobilių eros tipologiją.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Sparno formos galinis aptakas

Elipsinio sparno formos galinis aptakas iš skaidrių stiklą primenančių medžiagų išryškina unikalų firminį apšvietimą.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Parametriniai pikseliai

Per 700 parametrinių pikselių skirtingose vietose, tokiuose kaip priekiniai žibintai, galiniai kombinuotieji žibintai, priekiniai jutikliai apačioje, oro angų apdaila ir centrinės konsolės indikatorius.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Sąmoningai dėmesingas salono dizainas

2950 mm atstumą tarp ašių turinčio IONIQ 6 ergonomiškame salone gausu įvairiausias keleivių reikmes atliepiančių funkcijų, leidžiančių patirti elektrifikuoto mobilumo gėrį.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Taškinis grafinis apšvietimas

Keturių grafinių taškų apšvietimas ant vairo lengvai vairuotojo ir automobilio sąveikai.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Jutiklinis prietaisų skydas

Moduliniame jutikliniame valdymo skyde integruotas 12 colių liečiamas informacinės ir pramogų sistemos ekranas ir 12 colių skaitmeninis prietaisų skydelis. Tilto formos centrinėje konsolėje daug patogių ir talpių dėtuvių.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Tvarios medžiagos

Atliepiant į nūdienos vartotojų ekologišką sąmoningumą, IONIQ 6 naudojamos tvarios natūralios medžiagos, įskaitant dažus iš perdirbtų pigmentų, ekologiškai apdirbtą natūralią odą, biologiškai skaidomą plastiką lubose ir grindų kilimėlius iš perdirbtų žvejybos tinklų.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Didelė galia ir energijos atsargos

Su itin aerodinamišku kėbulu suderinta 77,4 kWh baterija leidžia su vienu įkrovimu nuvažiuoti 610 km atstumą, apskaičiuotą pagal WLTP metodiką. IONIQ 6 vidutinės energijos sąnaudos, apskaičiuojamos pagal WLTP metodiką, yra 14 kWh/100 km. Pagal sunaudojamą energiją tai vienas efektyviausių elektromobilių rinkoje.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Vehicle-to-Load (V2L)

Kaip ir ankstesniame IONIQ 5 modelyje, IONIQ 6 yra inovatyvi įkrovimo iš automobilio (V2L) funkcija, su kuria iš automobilio galima įkrauti bet kokį elektrinį įtaisą. Dabar nekils jokių problemų dėl nusėdusių įtaisų stovyklaujant ar ką nors veikiant lauke.

Hyundai IONIQ 6 Vilnius

Duomenų atnaujinimas belaidžiu būdu

IONIQ 6 yra pirmasis „Hyundai“ modelis, kuriame programinę įrangą galima atnaujinti belaidžiu būdu (OTA). Su šia technologija vairuotojai gali atnaujinti įvairių elektros įtaisų, autonominio vairavimo, akumuliatoriaus ir kitos įrangos valdiklių duomenis ir važiuoti saugiau ir patogiau. Vairuotojai taip pat gali belaidžiu būdu atnaujinti žemėlapius ir medijos programas.