Hyundai elektromobiliai

Hyundai elektromobiliai

„Hyundai“ elektromobiliai

Visiškai elektriniai automobiliai nenaudoja degalų, todėl neišmeta jokių anglies dvideginio emisijų. Kadangi jie neturi sankabos ar pavarų, sumažėja techninės priežiūros išlaidos, o akceleracija yra greita dėl didelio sukimo momento. Tolygi ir greita akceleracija leidžia mėgautis dinamišku, maloniu vairavimu.

Hyundai elektromobiliai

IONIQ 5

Pagrindinės savybės:

  • ✓ Iki 72,6 kWh akumuliatoriaus talpa
  • ✓ Iki 500 km elektra nuvažiuojamas atstumas
  • ✓ 18 min. trunkantis įkrovimas (10 % -> 80 %)

SUSIPAŽINKITE SU MODELIAIS
Hyundai elektromobiliai

KONA Electric

Pagrindinės savybės:

  • ✓ Iki 64 kWh akumuliatoriaus talpa
  • ✓ Iki 484 km elektra nuvažiuojamas atstumas
  • ✓ 47 min. trunkantis įkrovimas (10 % -> 80 %)

SUSIPAŽINKITE SU MODELIAIS
Hyundai elektromobiliai

Tikras malonumas vairuoti!

Elektriniai automobiliai paprastai pasižymi vienkartine greičio apribojimo pavara, todėl nebereikia perjunginėti pavarų. Rezultatas – tolygus, tylus važiavimas ir beveik momentinis atsakas. Be to, automobilis įsibėgėja neįtikėtinai greitai.

Nors galingi ir greiti, elektriniai automobiliai važiuoja labai tyliai. Šiek tiek triukšmo sukelia riedančios padangos ir aplink automobilį skriejantis vėjas, tačiau važiuojant elektrine pavara skleidžiama palyginti labai nedaug triukšmo. Tokiu būdu tiek vairuotojas, tiek keleiviai gali atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe kelyje.

Visa kita veikia kaip ir įprastame automobilyje. Nėra nieko keisto ar sudėtingo vairuoti elektrinį automobilį. Jei galite vairuoti įprastą automobilį, elektrinis nesudarys jokių problemų.

Hyundai elektromobiliai

„Hyundai“ elektrinius automobilius galima įsigyti pasinaudojus „Hyundai Lizingu“, kuriam taikoma palanki palūkanų norma – 1,89 %

Hyundai elektromobiliai

Kaip įkrauti elektrinį automobilį

Įsirengus namuose specialią įkrovimo stotelę elektrinis automobilis įkraunamas kur kas greičiau, nei naudojant buitinį elektros lizdą. Įkrovimo stotelė namuose gali būti sumontuojama ant sienos (garaže) arba naudojama kaip atskiras įrenginys (lauke). Jei namuose įrengti įkrovimo stotelę sudėtinga, galite ieškoti viešųjų įkrovimo stotelių, esančių arčiausiai jūsų gyvenamosios vietos, pavyzdžiui, įrengtų prie prekybos centrų ar visuomeninių pastatų. Be to, nemaža dalis įmonių šalia biurų turi įsirengusios įkrovimo stoteles, skirtas darbuotojams ir lankytojams. Informaciją apie įkrovimo stoteles galite realiuoju laiku matyti ir savo automobilio jutikliniame ekrane*.

Tačiau nesijaudinkite. Tikrai nereikės tapti įkrovimo ekspertu. „Hyundai“ įgaliotasis atstovas padės rasti sprendimą, kuris geriausiai jums tinka.

* Funkcija galima tik su navigacijos sistema.

Hyundai elektromobiliai

Lengvatos elektrinių automobilių savininkams

Elektrinių automobilių savininkai taip pat gali pasinaudoti suteikiamomis lengvatomis. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Šventojoje ir Trakuose galite statyti automobilį nemokamai, tačiau kiekviename mieste būtinas atskiras leidimas. Elektriniais automobiliais galima važiuoti viešajam transportui skirta juosta, pažymėta A ir elektrinio automobilio simboliu.

Nuo 2021 m. prie pastatų, kuriems skirta daugiau nei 10 automobilių statymo vietų, privaloma įrengti įkrovimo infrastruktūrą elektriniams automobiliams. Tai reiškia, kad nutiesiami laidai, tačiau įkroviklį turite įsirengti patys.

Susisiekite su įgaliotuoju atstovu norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip gauti leidimus automobiliui nemokamai statyti ir kokios dar lengvatos taikomos elektriniams automobiliams.

Hyundai elektromobiliai

Garantija

Įsigiję standartinės komplektacijos „Hyundai“, galėsite jaustis visiškai ramūs. Ne tik dėl to, kad jis pagamintas pagal aukščiausius galimus kokybės standartus, bet ir dėl 5 metų neribotos ridos garantijos, kuri suteikiama jūsų „Hyundai“ automobiliui. Automobilio akumuliatoriui taikoma 8 metų garantija.