Hyundai ruošiasi pavasariui

„Hyundai“ ruošiasi pavasariui

Daugiau saugiai nuvažiuotų kilometrų

Pavasaris jau visai čia pat! Kaip sekasi jūsų „Hyundai“? Ar viskas veikia gerai? Gal pasimatė rūdžių? Ar netrūksta skysčių? Ar nesusidėvėjo stabdžių trinkelės ir valytuvai?
Visu tuo pasirūpins mūsų specialistai, atlikdami pavasarinę „Hyundai“ patikrą. Jie pašalins visus žiemos paliktus ženklus nuo jūsų „Hyundai“. Važiuokite saugiai ir prailginkite savo automobilio tarnavimo laiką.

Hyundai ruošiasi pavasariui

Mes patikrinsime:

 • Priekinius ir galinius žibintus
 • Priekinių žibintų sureguliavimą
 • Padangas
 • Oro kondicionierių
 • Priekinio stiklo valytuvus / plovimo sistemą
 • Priekinį stiklą
 • Akumuliatorių
 • Alyvos lygį
 • Filtrą
 • Stabdžius
 • AdBlue® skysčio lygį ir dar daugiau

Klimato kontrolės sistemos patikrinimas

„Hyundai“ automechanikas patikrins ir dezinfekuos jūsų klimato kontrolės sistemą, oro filtrą pakeis aukščiausios kokybės salono oro filtru, kad salone būtų optimalus oras. Mes galime pasiūlyti įvairių salono oro filtrų tiems, kam aktuali papildoma apsauga nuo alergizuojančių žiedadulkių.

Hyundai ruošiasi pavasariui
Hyundai ruošiasi pavasariui

„Hyundai“ stabdžių patikrinimas

Šaltis, temperatūros svyravimai, drėgmė, druska barstomi keliai mūsų klimato zonoje trumpina automobilio tarnavimo laiką. Be to, dėl prastos stabdžių sistemos būklės atsiranda papildomų išlaidų: didesnės degalų sąnaudos, apkraunama ir greičiau susidėvi vairo ir važiuoklės sistema, kurią dėl to reikia dažniau remontuoti. Užtikriname, kad po mūsų atlikto patikrinimo jūsų stabdžių sistema veiks nepriekaištingai.

Oro dezinfektantas

Puikiai pašalina nemalonius kvapus automobilio salone ir palieka gaivų, malonų citrinos kvapą. Gerai pasklindančios veikliosios medžiagos patenka net į sunkiai pasiekiamas vietas ir nepalieka pėdsakų.

Hyundai ruošiasi pavasariui
Hyundai ruošiasi pavasariui

„Hyundai“ ratų ir padangų priežiūra

Mūsų automechanikai profesionaliai pakeis jūsų ratus. Jei pageidaujate, nuimtas padangas galite sandėliuoti pas mus. Jos bus laikomos sausoje tamsioje vietoje palaikant reikiamą slėgį. Taip jūs sutaupysite laiko ir vietos, ir bus užtikrinta optimali padangų eksploatacijos trukmė.

Hyundai ruošiasi pavasariui

Kokybiškos padangos

Mes siūlome platų asortimentą žinomų gamintojų vasarinių padangų, skirtų tiek sportiniam, tiek ekonomiškam važiavimui. Mūsų specialistai patars kokio profilio padangos jums tinkamiausios.

Hyundai ruošiasi pavasariui

Sukomplektuoti vasariniai ratai

Pakeiskite savo „Hyundai“ išvaizdą su naujais ratlankiais. Atkreipkite dėmesį, kad uždėjus platesnį nei standartinis ratlankį, gali neužtekti pločio rato nišoje, nes tarpas tarp rutulinio šarnyro ar vairo svirties gali būti per mažas. Ratas gali net trintis į sparną. Dėl labai pasikeitusio ratų dydžio gali būti pažeista ratų geometrija ir susidaryti per didelė ratų guolių apkrova. Mūsų specialistai padės išsirinkti jūsų automobiliui tinkamus ratlankius.

Hyundai ruošiasi pavasariui

Priedai. Pasirinkite

Originalūs „Hyundai“ priedai pritaikyti kiekvienam modeliui ir išbandyti pagal visus reikalavimus. Pasirinkite priedus, kurie geriausiai atitinka jūsų asmeninius poreikius.

Visiems vilkimo kabliams tinkantis dviračių laikiklis

Užsidėję dviračių laikiklį, ant kurio lengvai uždėsite ir nuimsite dviračius, galite leistis į naują išvyką su dviračiais. Galima vežti du dviračius (didžiausias bendrasis svoris 60 kg). Dviračių laikiklis yra kompaktiškas ir apsaugotas nuo vagysčių, o pakeliamas galines duris galima atidaryti nenuėmus dviračių.

Hyundai ruošiasi pavasariui
Hyundai ruošiasi pavasariui

Vilkimo kablys, stacionarus arba nuimamas

Su šiuo korozijai atspariu plieniniu vilkimo kabliu krovinį gabensite saugiai ir efektyviai. Kablys gali būti stacionarus arba nuimamas. Nuimamą kablį galima greitai ir patogiai uždėti arba nuimti.

Daugiau erdvės jūsų nuotykiams

Papildoma vieta daiktams keliaujant. Aerodinamiška ir elegantiška, lengvai montuojama ir tvirta, taip pat turi dvi šonines angas, per kurias greitai sudėsite ir išimsite daiktus. Savo automobiliui galite rinktis stogo bėgelius ir stogo bagažines.

Hyundai ruošiasi pavasariui
Hyundai ruošiasi pavasariui

Bagažinės kilimėlis, atverčiamas buferio apsaugai

Tiksliai atitinka bagažinės dydį, skirtas apsaugoti. Koks bebūtų jūsų krovinys, su šiuo kokybišku veliūriniu kilimėliu jūsų bagažinė ilgiau išliks kaip nauja. Spaudėmis tvirtinamas atlenkiamas atvartas papildomai apsaugai.

Hyundai ruošiasi pavasariui

LED apšvietimas duryse

Durų apšvietimas tamsoje ne tik atrodo moderniai, bet ir labai praktiškas, nes geriau matyti, kur statyti koją išlipant.

Hyundai ruošiasi pavasariui

Kojų zonos LED apšvietimas

Paslėptu kojų erdvės apšvietimu pabrėžkite aukščiausios klasės salono stilių. Kiekvieną kartą uždarius ir atidarius durius, iš salono pasitinka elegantiškas švytėjimas. Galima rinktis stilingą mėlyną arba klasikinę baltą šviesą.

Hyundai ruošiasi pavasariui

Išlipkite stilingai

Suteikite savo automobiliui sportiškumo su šoninėmis kėbulo juostomis. Jose yra neslidūs guminiai intarpai, kad būtų lengviau įlipti ir išlipti. Galima rinktis iš daug variantų.