Garantija

Hyundai garantija

Ilgiausia garantija rinkoje iš „Hyundai“

Dabar įsigyjant visus „Hyundai“ modelius suteikiama geriausia garantija rinkoje — 5 metai be ridos apribojimų.

„Hyundai“ suteikia savo gaminamiems lengviesiems automobiliams, visureigiams ir crossover tipo automobiliams garantiją be ridos apribojimo su sąlyga, kad automobilio techninė priežiūra bus atliekama pagal gamintojo ir importuotojo numatytą techninės priežiūros grafiką „Hyundai“ importuotojo ar įgaliotuose techninio aptarnavimo centruose, garantiniam remontui naudojant tik originalias „Hyundai“ atsargines dalis.

„Hyundai“ neribotos ridos garantija suteikiama tik tiems naujiems „Hyundai“ automobiliams, kuriuos galutinis klientas pirmą kartą įsigijo iš įgaliotojo „Hyundai“ atstovo, vadovaujantis sąlygomis, nurodytomis garantijos knygutėje.

5 m garantijos slygos >

Kėbului suteikiama 12 metų garantija. Kėbulas tikrinamas kartą metuose, periodinės techninės priežiūros metu.
Efektyviai veikiančiam ličio jonų polimerų akumuliatoriui suteikiama 8 metų arba 200 000 km garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau (IONIQ).
Dažų dangai suteikiama 5 metų garantija.
Radijo ir garso sistemos garantija – 3 metai.
Akumuliatoriaus garantija – 2 metai.
Papildomai užsakomai įrangai suteikiama 2 metų garantija. Ji galioja tik tai įrangai, kurią sumontavo įgaliotas prekybos atstovas, gavęs importuotojo sutikimą.

Avarinės pagalbos paslauga

Tel.: +370 6101 0111

”Hyundai“ pagalbos kelyje paslauga suteikiama visiems patekusiems į bėdą vairuotojams Europoje keliuose visą parą bet kurią metų dieną. Jeigu kelionę nutraukia techninis gedimas, ”Hyundai“ organizuoja automobilio išgabenimą iš įvykio vietos ir suteikia kitas būtinas paslaugas. Pakanka vieno telefono skambučio, ir jums bus suteiktas pakaitinis automobilis arba užsakytas kambarys viešbutyje.

Jeigu skambinate avarinei pagalbai, praneškite šiuos automobilio techninės priežiūros knygelės arba registracijos liudijimo duomenis:

– automobilio savininko pavardė ir adresas,
– automobilio vairuotojo pavardė ir adresas,
– automobilio registracijos numeris ir registravimo data,
– techninės priežiūros centro, kuriame buvo atlikta paskutinė techninė priežiūra, duomenys,
– nurodykite gedimą,
– nurodykite automobilio buvimo vietą.