Leiskitės į šeimos kelionę su „Hyundai IONIQ 5“

Nesvarbu, ar tai trumpas pabėgimas, ar ilgesnė kelionė automobiliu yra viena geriausių idėjų atostogoms su šeima. Suplanuoti smagią veiklą kiekvienam šeimos nariui gali būti nelengva užduotis, tačiau turėdami omenyje tinkamai pasiruošę tėvai gali būti garantuoti, kad atostogos bus sėkmingos.

„Hyundai IONIQ 5“ yra vidutinio dydžio krosoveris, turintis daugybę funkcijų, kurios paverčia kelionę tokią pat smagia, kaip ir jos tikslas. Komfortas, patogumas ir naujausios technologijos, užtikrinančios šeimos linksmybes kelyje, „IONIQ 5” buvo sukurtas galvojant apie tėvus ir vaikus.

Dėl daugybės komforto, patogumo ir saugos funkcijų vienuoliktoji Vokietijos prekybos žurnalo „AUTO Straßenverkehr“ skaitytojų apklausa „IONIQ 5 „„2022 metų šeimos automobiliu“ paskelbė dukart. „IONIQ 5“ laimėjo tiek dizaino, tiek technologijų kategorijose, savo klasėje įveikęs 81 konkurentą, kurio bagažinės talpa ne mažesnė kaip 400 litrų. Šiais metais internetinėje apklausoje dalyvavo daugiau nei 10 000 skaitytojų

Bagažinė, kurioje tilps visas Jūsų kelionės bagažas

Planuojant ką pasiimti į didelę šeimos kelionę, visada pravartu turėti omenyje, kiek vietos tam turite. Tokiu būdu keleiviai gali atsivežti viską, ko reikia, nejausdami ankštos.

Dėl savo pailgos platformos „IONIQ 5“ suteikia erdvės visai šeimai. „IONIQ 5“, kurio krovinių talpa yra nuo 527 iki 1 587 litrų su nulenktais galinių sėdynių atlošais, užtikrina, kad keleiviams nereikėtų nieko palikti namuose. Vietos užtenka ne tik bagažui. Priklausomai nuo kelionės tipo, poilsiautojai su savimi gali atsivežti palapines, nešiojamą kepsninę ir net šeimos augintinį.

„IONIQ 5“ taip pat pakelia komforto ir naudojimo patogumo kartelę su savo „Smart Living Space“ interjeru. Trijų metrų ilgio ratų bazė kompaktiškame visureigyje sukuria D segmento erdvumą, o visiškai plokščios grindys leidžia lengvai judėti tarp sėdynių.

Priekiniai keleiviai gali elektra valdyti sėdynių pozicijas ir netgi įjungti atsipalaidavimo režimą, kuris visiškai atlenkia sėdynes ir suteikia blauzdų atramą kojoms, kad būtų galima patogiai gulėti. Priekinės sėdynės atlošai buvo suploninti, kad galiniai keleiviai turėtų daugiau vietos kojoms. Be to, galines sėdynes galima atlošti ir pastumti į priekį arba atgal iki 135 milimetrų.

„Universal Island“ – kilnojama centrinė konsolė, gali pasislinkti atgal net 140 milimetrų, o tai suteikia dar daugiau judėjimo laisvės tarp priekinių sėdynių.

Smagiai mėgaukitės IONIQ 5

Kas gali būti geriau nei dainavimas pagal mėgstamas dainas kelionėje? Plati, dviguba „IONIQ 5“ kabina su 12,25 colio jutikliniu informaciniu ir pramoginiu ekranu ir 12,25 colio skaitmeniniu prietaisų skydeliu ir aukščiausios kokybės „IONIQ 5“ „BOSE“ garso sistema.

Per kelionę tėvams ir vaikams tikrai teks pasinaudoti ir mobiliaisiais telefonais. Siekiant užtikrinti, kad jų akumuliatorius neišsikrautų, IONIQ 5 siūlo įmontuotą greitojo belaidžio įkroviklio prievadą su vėsinimo funkcija, kuri apsaugo išmanųjį telefoną perkaitimo ir padidina saugumą

Keliauti tapo daug lengviau

Šiomis dienomis pasiklysti yra tikras iššūkis, atsižvelgiant į išmaniąsias navigacijos sistemas, esančias mūsų telefonuose ir automobiliuose. Tačiau vis tiek gali būti sunku nustatyti efektyviausią maršrutą. Kad tai padaryti būtų dar lengviau „Hyundai“ pristato naujausia „Bluelink®“ prijungtų automobilių technologija ir LIVE paslaugas.

Kasdieniniam vairavimui „Connected Routing“ pateikia tiksliausius maršrutus, išvengiant eismo ir spūsčių. Ši „debesimis“ paremta navigacijos sistema informuoja vairuotojus apie esamas eismo ir kelių sąlygas jų rajone. Parkavimo vietos paieška nebėra problema naudojant „Live Parking Services“ – funkciją, nustatančią, ar yra netoliese esančių automobilių stovėjimo vietų, ir informaciją apie automobilių stovėjimo kainas gatvėje.

Kai lankotės naujoje kelionės vietoje, didelė „Bluelink®“ lankytinų vietų duomenų bazė suteikia informacijos apie vietinius restoranus, automobilių stovėjimo vietas ir įkrovimo stotis bei jų prieinamumą. Net ir radus vietą, „IONIQ 5“ paskutinės mylios navigacijos sistema nukreipia vartotojus į kelionės tikslą 200 metrų ir dviejų kilometrų atstumu išmaniajame telefone per papildytąją realybę arba „Google“ žemėlapius.

Įspūdinga kelionių patirtis

„IONIQ 5“ yra pirmasis „Hyundai“ modelis, turintis „Hyundai Motor Group“ elektrinę ir globalią modulinę platformą (E-GMP), kuri pagerina šeimos keliones savo elektrifikuotomis funkcijomis. Platforma suteikia klientams galimybę rinktis iš dviejų dydžių akumuliatorių – 58 arba 77,4 kWh – ir galinių ratų arba visų varančiųjų ratų. „E-GMP“ taip pat siūlo kelių įkrovimų galimybes, standartiškai palaikydamas itin greitą 800 V įkrovimą kartu su 400 V įkrovimu be papildomų komponentų ar adapterių. Su 350 kW įkrovikliu „IONIQ 5“ gali įkrauti nuo 10 iki 80 procentų vos per 18 minučių. Naudotojai taip pat gali papildyti 296 kilometrų atstumą su 15 minučių įkrovimu, todėl jis puikiai tinka ilgoms šeimos kelionėms.

Įkrovimams kelyje, „IONIQ 5“ yra įdiegta naujoviška „Vehicle-to-Load“ (V2L) funkcija. V2L gali tiekti iki 3,6 kW galios, paversdamas „IONIQ 5“ maitinimo bloku ant ratų. Vienas V2L prievadas yra prie įkrovimo prievado transporto priemonės išorėje. Antrasis yra po antrosios eilės sėdynėmis ir gali būti aktyvuotus įjungus transporto priemonę. Dėka V2L, „IONIQ 5“ gali laisvai naudoti arba įkrauti kitus elektros prietaisus (110 / 220V) stovint arba važiuojant, pavyzdžiui, elektrinius dviračius, e-paspirtukus ar stovyklavimo įrangą.

Sklandesnis ir patogesnis važiavimas

E-GMP taip pat užtikrina, kad vairuotojai galėtų tikėtis didelio stabilumo ir nuspėjamo valdymo, todėl visi keleiviai gali patirti sklandų važiavimą kelyje.

„IONIQ 5“ turi penkių svirčių galinės pakabos sistemą, kuri paprastai randama vidutinio ir didelio dydžio transporto priemonių segmentuose, suteikiant visureigiams būdingą tvirtumą ir stabilumą.

Be to, „IONIQ 5“ yra įrengta pirmoji pasaulyje masinės gamybos integruota varomoji ašis (IDA). IDA perduoda galią ratams, sumažina ašies svorį ir pagerina valdymo stabilumą, derindama ratų guolius su varomuoju velenu.

Saugumas pirmiausia su „IONIQ 5“

Kalbant apie bet kokias šeimos atostogas, saugumas visada yra pirmoje vietoje. Tam „IONIQ 5“ įdiegta naujausia „Hyundai SmartSense“ technologija. Bendrovės pažangi vairuotojo pagalbos sistema užtikrina aukščiausio lygio saugumą ir ramybę kelyje.

Važiuojant ilgus atstumus, geriausia daryti dažnas pertraukėles. Vairuotojo dėmesio įspėjimas (DAW) stebi vairuotojo dėmesio lygį ir perspėja, kai aptinkamas neatidumas, pranešdamas vairuotojui, kada laikas pailsėti.

Dar saugesniam vairavimui, „IONIQ 5“ turi papildytosios realybės ekraną (AR HUD). Matydamas svarbią informaciją ant priekinio stiklo, vairuotojas gali išvengti blaškymosi ir sutelkti dėmesį į kelią. „IONIQ 5“ yra pirmasis „Hyundai“ modelis, siūlantis „Highway Driving Assist 2“ (HDA 2), garantuojantį aukščiausią saugos lygį visai šeimai. Sujungus navigacija pagrįstą išmaniąją pastovaus greičio palaikymo sistemą ir juostos sekimo pagalbinę sistemą bei panaudojus 2 lygio autonominio vairavimo galimybes, važiavimas greitkeliais tapo dar patogesnis. HDA 2 naudoja priekinio vaizdo kamerą, radaro jutiklius ir navigacijos duomenis, kad galėtų valdyti greitį, kryptį ir sekimo atstumą. 1 lygio HDA (HDA 1) išlaiko saugų sekimo atstumą ir išlaiko transporto priemonę važiavimo juostos centre, o HDA 2 siūlo papildomą pagalbą keičiant eismo juostą.

„IONIQ 5“ taip pat padeda apsaugoti vaikus. Su :Safe Exit Assist (SEA)“ sistema „IONIQ 5“ išlaiko galines duris uždarytas elektroniniu užraktu nuo vaikų, jei automobilis aptinka iš galo atvažiuojančią transporto priemonę.

Informacijos šaltinis: www.hyundai.news/eu