Atnaujintas dizainas ir naujos funkcijos: pristatome naują i10 ir i10 N Line

„Hyundai Motor“ pristatė naująjį „i10“, kuris pristatomas su patobulintu ir atnaujintu dizainu. Klientai turi galimybę įsigyti sportišką „i10 N Line” variantą, kurį įkvėpė didelio našumo „Hyundai N” modeliai.
Bendrovė taip pat pridėjo pažangių ryšio funkcijų, komforto elementų ir technologijų, kurios dažniausiai matomos tik aukštesniuose segmentuose. Šis progresyvus žingsnis daro modelį dar konkurencingesnį savo klasėje.

Drąsus ir unikalus dizainas

Naujojo „i10” dizainas buvo patobulintas tiek viduje, tiek išorėje, palyginti su originaliu, kuris pasirodė 2019 m. Modelis dabar gali pasigirti sportiškesne padėtimi dėl žemo stogo ir ilgos ratų bazės.

Automobilį bus galima pasirinkti iš devynių išorės spalvų – dvi iš jų naujos: „Lumen Grey”, ryškios ir šviesiai pilkos spalvos derinys su perlų apdaila, ir „Meta Blue” su melsvai violetinės spalvos atspindžiais ir perlų apdaila bei juodu dviejų atspalvių stogu.
Reflektorinių priekinių žibintų vidinė dalis buvo perdaryta, o priekiniai ir galiniai LED žibintai įgavo dar daugiau savitumo. Priekiniai LED dienos žibintai (DRL) buvo integruoti į sportiškas plačias priekines groteles, kurios pasižymi nauju korio tinklelio dizainu. Be to, galiniai LED žibintai dabar rodo „H“ horizontalioje bagažinės durelių linijoje. Modelis taip pat turi naujo dizaino 15 colių lengvojo lydinio ratlankius.

Automobilio viduje, priekyje įmontuotas mėlynos spalvos apšvietimas. Naujas spalvų paketas „Purple Package“ suteikia sportiškam automobilio išorės dizainui žaismingumo. Jame siūlomos tartano audinio sėdynės su vertikaliomis purpurinėmis linijomis bei violetinėmis siūlėmis.

„i10 N Line“ dizaino ypatybės, įkvėptos automobilių sporto, įskaitant pagal užsakymą pagamintus buferius, įdėklus ir raudonus elementus. Sėdynių nugarėlės padengtos triguba raudona linija, o modelis komplektuojamas su naujais 16 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Informacijos šaltinis: https://www.hyundai.news/eu.html