Naujasis i20 traukia elegantišku ir sportišku dizainu

„Hyundai Motor“ pristatė naująjį „i20“, kuris į kelius pasieks atnaujintą, stilingą dizainą. Automobilio saugos paketas ir geriausios savo klasėje ryšio funkcijos priklauso plačiausiems paketams savo klasėje.

Naujasis „i20“ gali pasigirti elegantiška ir modernia išore, kuri traukia akį kelyje. Priekinio bamperio forma ir raštas, taip pat radiatoriaus grotelės buvo patobulintos, kad būtų sukurta elegantiška išvaizda su sportiniais elementais. Galinėje dalyje yra atnaujintas buferis ir unikalus galinių žibintų dizainas. Pridėti naujai sukurti 16 ir 17 colių ratai.

„i20“ dizainas buvo giriamas už emocingą ir dinamišką stilių, kuris suderina proporcijas, architektūrą, stilių ir technologijas tiek išorėje, tiek interjere. Dėl žemo stogo profilio ir ilgos ratų bazės modelis išlaiko savo sportinę padėtį. Šios savybės pagerina transporto priemonės aerodinamiką, nes sumažina oro pasipriešinimą, o tai taip pat pagerina valdymą ir padidina degalų efektyvumą.

Net ir kompaktiškų „B“ segmento matmenų naujasis „i20“ klientams siūlo daug erdvės viduje, taip pat 352 l bagažinės erdvės pakeltomis galinėmis sėdynėmis ir 1 165 l nulenkus galines sėdynes.

Šį naują „Hyundai“ serijos papildymą galima rinktis iš aštuonių išorinių spalvų ir pasirenkamo juodo dviejų atspalvių stogo. Trys visiškai naujos išorės spalvos: „Lucid Lime Metallic“, „Lumen Grey Pearl“ ir „Meta Blue Pearl“. Taip pat lieka jau buvusios spalvos: „Atlas White“, „Phantom Black Pearl“, „Aurora Grey Pearl“, „Dragon Red Pearl“ ir „Mangrove Green Pearl“.

Ryškus naujasis Lucid Lime salono spalvų paketas atgaivins ir praskaidrins keleivių nuotaiką. Su šiuo paketu įrengtos sėdynės taip pat pasižymės nauju sportišku raštu su paryškinta vertikalia linija ir įspaustomis horizontaliomis punktyrinėmis linijomis. Lime spalvos siūlės, puošiančios įvairius interjero taškus, pabrėžia sportišką modelio charakterį.

Vientisa technologija
Naujasis „i20“ aprūpintas naujausiomis ryšio funkcijomis, kurios padaro automobilio naudojimą dar patogesnį keleiviams. Modelis buvo atnaujintas su standartiniu 4,2 colio LCD skydeliu, C tipo USB, antros kartos „eCall“, paremtu 4G tinklu, ir OTA žemėlapių atnaujinimais.

Jis ir toliau siūlo funkcijas, kurios jau buvo populiarios ankstesnėje versijoje, pvz., pasirenkamas 10,25 colio skydelis ir 10,25 colio ekranas, „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, belaidis įkroviklis ir naujausias „Bluelink®“ telematikos atnaujinimas.

Padidintas patogumas didesniam komfortui
Protingas pasirinkimas Europos vairuotojams – naujasis „i20“ pritrauks elegantiško ir sportiško dizaino ieškančius klientus. Atnaujintame modelyje lemputės pakeistos LED technologija, kad automobilio apšvietimas būtų geresnis. Nuo šiol automobilyje bus įvairiaspalvės aplinkos šviesos, todėl keleiviai galės reguliuoti salono apšvietimo spalvą pagal savo nuotaiką. Automobilis tiekiamas su BOSE® Premium garso sistema.

Variklio parinktys optimizuoti degalų sąnaudas
Po gaubtu yra 48V „mild hybrid“, sujungta su naujojo i20 1.0 T-GDi varikliu. Galima rinktis tarp 100 AG ir 120 AG. Sukurta maksimaliam efektyvumui ir našumui, 48V „mild hybrid“ sistema padeda sumažinti degalų sąnaudas ir anglies dvideginio išmetimą.

Naujojo „i20“ gamybą planuojama pradėti 2023 metų trečiąjį ketvirtį.