„IONIQ Plug-in“
Hibridas jau čia

Hyundai IONIQ Plug-in

Kaina nuo 29 990 €

Kainos, techniniai duomenys ir įranga

Parsisiųsti čia (PDF)

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU „IONIQ PLUG-IN“

Mėgaukitės dviejų pasaulių privalumais. Elektrinis, kai norite. Benzininis, kai reikia. Atnaujintas dizainas ir naujausios pažangios pagalbos vairuotojui sistemos bei aktyvios saugos funkcijos – naujasis „IONIQ Plug-in“ hibridas dar geresnis negu bet kada anksčiau. Paspausdami EV režimo mygtuką aktyvinkite vairavimo naudojant tik elektrą režimą ir nuvažiuokite iki 66 km, naudodami vien elektrą. Išsekus tik elektra varomo automobilio variklio įkrovai, toliau važiuoti galėsite hibridiniu režimu su benzininiu varikliu, o nuvykę į įkrovimo stotelę automobilį vėl galėsite prie jos prijungti.

IŠORĖ

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

ELEGANTIŠKAS RAFINUOTUMAS

Naujojo „IONIQ Plug-in“ aptakus tolygia nuožulna nuo stogo iki galinio bamperio pasižymintis dizainas atnaujintas daugybe naujų elementų. Sukurtas taip, kad užtikrintų mažą pasipriešinimą ir maksimalų našumą, naujasis „IONIQ Plug-in“ yra vienas aerodinamiškiausių automobilių rinkoje su vos 0,24 pasipriešinimo koeficientu. Aptakūs kontūrai ir naujausios technologijos suvaldo oro srautą taip, kad oro pasipriešinimas ir išmetamų teršalų kiekis būtų maksimaliai sumažinti.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Nauji žibintai geresnėms aerodinaminėms savybėms pasiekti

Nauji stilingi priekiniai žibintai* su LED pagerina matomumą. Mėgaukitės dar dinamiškesne išvaizda, geresniu matomumu naktį ir saugumu. Naujasis „IONIQ Plug-in“ turi naujus patrauklius dienos šviesos žibintus su LED. Jie meniškai įkomponuoti šalia antracito spalvos ratų užuolaidinių oro įleidimo angų, taip užtikrinant optimalų oro srautą per ratus ir šonus ir išgaunant geresnes aerodinamines savybes.

* Priekiniai žibintai su LED yra standartinės komplektacijos dalis „Style“ modeliuose ir papildoma parinktis prie LED paketo „Comfort“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Naujieji 16 col. lengvojo lydinio ratlankiai specialiai sukurti naujajam „IONIQ Plug-in“.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Taip pat atnaujintas ir galinis bamperis, o centrinis prietaisų skydelis ir apatinė akcentinė linija papildyta naujais antracito spalvos lipdiniais. Nauji apšvietimo elementai įmontuoti ir automobilio gale. Kombinuoti galiniai LED žibintai* buvo perdaryti siekiant automobiliui suteikti daugiau dinamiškumo įspūdžio dieną ir naktį.

* Kombinuoti galiniai LED žibintai yra standartinė parinktis „Style“ modeliuose.

VIDUS

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

ERDVUS IR RAFINUOTAS SALONAS

Perkurtas naujojo „IONIQ Plug-in“ salono dizainas yra švarus, tvarkingas ir su daugybe naujų funkcijų. Mėgaukitės 5 vietų sedano praktiškumu, kuris suteikia nepaprastą komfortą ir ryšį. Salonas sukurtas naudojant ekologišką plastiką ir natūralias medžiagas, įskaitant organines cukranendres ir vulkanines uolienas.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Išsirinkite mėgstamiausią

Patogios „IONIQ Plug-in“ sėdynės gali būti pasirinktos iš trijų variantų. Dviejų atspalvių pilkas salonas („Shale Grey“), tamsiai raudonas salonas („Red Umber“) ir juodas salonas („Fossil Grey“) gali būti iš odos su dygsniais. Standartinis modelis pristatomas juodu salonu ir austos medžiagos sėdynėmis. Mėgaukitės prabangiu komfortu, kurį suteikia 8 padėčių reguliuojama elektrinė vairuotojo sėdynė su 2 padėčių juosmens atrama*. Taip pat galima rinktis versiją su šildomomis ir vėdinamomis** sėdynėmis. 60:40 santykiu susilankstančios galinės sėdynės yra standartas, taip pat galima rinktis ir šildomas galines sėdynes. Naudojant papildomą integruotos atminties sėdynės funkciją*, galima išsaugoti, kaip jūs ar dar kuris kitas vairuotojas mėgsta sureguliuoti sėdynę ir veidrodėlius.

* 8 padėčių reguliuojama elektrinė vairuotojo sėdynė su 2 padėčių juosmens atrama ir vairuotojo sėdynės atminties funkcija yra standartas „Style“ modeliuose.

** Vėdinamos odinės sėdynės yra papildoma parinktis „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis buvo visiškai perkurtas, dabar jis išsiskiria nauja tamsaus chromo spalvos akcentine linija, kuri elegantiškai pabrėžia plačios erdvės pojūtį. Aukštos kokybės dirbtinės odos apdaila ant slankiojo prietaisų skydelio korpuso suteikia dar daugiau kokybės pojūčio. Elegantišką salono atmosferą sustiprina mėlynas aplinkos LED apšvietimas* prietaisų skydelyje ir centriniame valdymo pulte.

* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Visiškai nauja 10,25 col. garso ir vaizdo navigacijos sistema*

Naujas jutiklinis ekranas dabar yra dar patogesnis vartotojams – jis turi naują ekrano padalijimo funkciją, jame pateikiama daug įvairios informacijos, pavyzdžiui, apie kelionę, kompaso, muzikos informacija ir pan. „Live“ paslaugos siūlo realiojo laiko orų informaciją, lankytinas vietas, taip pat galima naudotis „Hyundai“ atstovybių paieškos įrankiu – paslauga gali parodyti netgi greičio kameras.

* Pasirinktinė įranga.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Aukštųjų technologijų klimato kontrolė

Centrinis valdymo pultas visiškai perdarytas, jame įdiegta daugiau aukštųjų technologijų funkcijų. Išmanieji jutikliniai klimato kontrolės valdikliai pabrėžia dailią ir rafinuotą automobilio išvaizdą.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Dviejų režimų virtualus prietaisų skydelis

Visiškai naują skaitmeninį skydelį sudaro didelės raiškos 7 col. LCD ekranas* ir dvi apvalios spalvotos lemputės. Ekrano stilius ir spalva keičiasi pagal pasirinktą vairavimo režimą – ECO arba SPORT. Dideliame spalvotame skaitmeniniame ekrane yra daug su važiavimu susijusios informacijos, įskaitant greitį, degalų sąnaudas ir hibridinės sistemos energijos srautus bei akumuliatoriaus įkrovos būseną.

* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Garso sistema „Infinity Premium“

Nepamirštamas būdas mėgautis geriausia muzika – automobilių garso sistema „Infinity Premium“* sujungia pažangią garsiakalbių technologiją ir naujausius dizaino sprendimus, kad bet kurią kelionę paverstų kvapą gniaužiančiu pabėgimu.

* Pasirinktinė įranga. Galima tik su navigacijos sistema.

DINAMIKA

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

DIDELIS „PLUG-IN“ NAŠUMAS

Naujasis „IONIQ Plug-in“ apima 44,5 kW akumuliatoriumi maitinamą elektrinį variklį ir specialiai sukalibruotą tiesioginio įpurškimo benzininį variklį, užtikrinančius bendrą 141 PS išėjimo galią ir 264 Nm sukimo momentą. Prie šio dinaminio derinio pridėkite sklandžiai perjungiamą automatinę pavarų dėžę su dviguba sankaba ir lengvą, itin stiprią kėbulo struktūrą ir galėsite mėgautis jaudinančia vairavimo patirtimi.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Benzininis variklis

Specialiai sukalibruotas 1,6 litrų GDI vidaus degimo variklis išvysto 105 AG ir pasižymi geriausiu klasėje energijos naudojimo efektyvumu.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

6 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė (DCT)

Viena sankaba skirta neporinėms pavaroms, o kita – porinėms. Taip automobilis greičiau reaguoja, o patirtis būna dinamiškesnė.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Elektrinis variklis

Mėgaukitės elektriniu greitėjimu. 61 PS elektrinis variklis sukuria aukštą sukimo momentą ir garantuoja didelį efektyvumą. Automobiliui tai suteikia įspūdingą greitėjimą pajudant. „IONIQ Plug-in“ hibridas turi specialų EV režimą, kuriuo galite nuvažiuoti iki 66 km* vien elektra.

* Nuvažiuojamas atstumas mieste. „IONIQ Plug-in“ bendras nuvažiuojamas atstumas yra 52 km.

Įprastas krovimas 2 h 15 min.
1 krovimas + 1 pilnas bakas 1100 km
EV režimas
Nuvažiuojamas atstumas mieste – 66 km

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Puikiomis įkrovimo / iškrovimo savybėmis pasižymintis galingas 8,9 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius leidžia maksimaliai naudingai važiuoti su elektros varikliu ir taupyti energiją, gaunamą stabdant automobilį regeneraciniu būdu. „IONIQ Plug-in“ akumuliatorius yra sumontuotas po sėdynėmis, todėl automobilis pasižymi išskirtinai žemu svorio centru. Tai itin pagerina manevringumą ir leidžia iš tiesų mėgautis vairavimu.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Energijos srautas

Naudojant elektrinį režimą, naujasis „IONIQ Plug-in“ gali važiuoti varomas vien tik elektra iš akumuliatoriaus. Arba jis gali važiuoti kaip hibridas, nepastebimai persijungdamas iš benzininio variklio į elektrinio variklio režimą ir atvirkščiai, atsižvelgiant į vairavimo situaciją. Regeneracinio stabdymo sistema įkrauna akumuliatorių naudodama elektrinį variklį automobiliui sulėtinti. Energija, sukaupta akumuliatoriuje, paleidžia elektrinį variklį, kad jis padėtų pagreitėti, važiuoti įkalnėje arba mažu greičiu.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Du važiavimo režimai: ECO ir „Sport“

Dviejų režimų virtualaus skydelio stilius ir spalva keičiasi pagal pasirinktą režimą. Pasirinkus režimą „Sport“, dvigubos sankabos pavarų dėžės perjungimas yra dinamiškesnis, naudojamas didesnis sukimo momentas, o žemesnės pavaros į aukštesnę perjungiamos lėčiau, kad galėtumėte patirti labiau įtraukiantį sportinį vairavimą. Sportinio vairavimo pojūtis dar labiau sustiprinamas pakeitus vairo stiprintuvo veikimą, suteikus jam daugiau pasipriešinimo. Režimas ECO yra skirtas degalams taupyti, greičiau pavaroms perjungti ir lengviau vairui sukioti.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Pavarų perjungimo mentelės

„IONIQ Plug-in“ pavarų perjungimo mentelės yra įrengtos už vairo ir atlieka dvigubą funkciją. Važiuojant sportiniu režimu jomis galite rankiniu būdu perjungti pavaras, kad vairavimo patirtis būtų dinamiškesnė. Važiuojant ekonominiu režimu jos valdo reguliuojamos regeneracinio stabdymo sistemos lygį – jomis galite pasirinkti, kaip greitai elektrinis variklis lėtins automobilį, kai nuo akceleratoriaus pedalo nukelsite pėdą.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Degalų taupymas ir išmetamųjų dujų kiekio mažinimas: ECO vairavimo pagalbinė sistema

Puikų „IONIQ Plug-in“ degalų taupymą ir mažą išmetamo CO2 kiekį padeda palaikyti ECO vairavimo pagalbinė sistema (ECO-DAS). Įvedus maršrutą į navigacijos sistemą, ši prognozuojamo energijos valdymo sistema jį išanalizuoja ir pagal topografinius duomenis nustato optimalų akumuliatoriaus galios ir degalų iš variklio derinį. „Coasting Guide“ taip pat praneša vairuotojui, kada situacija reikalauja sulėtinti automobilį, kad būtų sumažintos degalų sąnaudos. Tai gali būti krypties keitimas arba lėtėjimo juosta. Prietaisų skydelio simbolis ir garso signalas praneš vairuotojui, kada jis gali patraukti pėdą nuo akceleratoriaus.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Reguliuojama regeneracinio stabdymo sistema įkrauna akumuliatorių naudodama elektrinį variklį automobiliui sulėtinti. Jūs galite patogiai keisti regeneracinio stabdymo nuostatas už vairo esančiomis perjungimo mentelėmis. Galima rinktis iš keturių lygių – kiekvienas jų pasižymi kitokiu lėtėjimo lygiu ir įkrovimo stiprumu. Kuo aukštesnis lygis, tuo stipriau lėtėja automobilis, kai nukeliate pėdą nuo akceleratoriaus.

ĮKROVIMAS

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

LANKSTUS „PLUG-IN“ ĮKROVIMAS

Vairuodami „IONIQ Plug-in“, galite rinktis iš skirtingų įkrovimo būdų arba galite nekrauti visai. Jei automobilį esate prijungę namie, krovimą galite suplanuoti naudodami jutiklinį ekraną, kad kraunama būtų mažos paklausos valandomis už mažesnius tarifus.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

„IONIQ Plug-in“ gali būti įkraunamas įvairiais būdais, atsižvelgiant į jūsų namų elektros tinklo savybes arba viešosios įkrovimo stotelės tipą. Prijungus prie įkrovimo stotelės namuose* / kintamosios srovės įkrovimo stotelės, akumuliatorių visiškai įkrauti trunka 2 valandas 15 minučių.

Jungti galite ir prie įprasto namų maitinimo lizdo, naudodami buitinio įkrovimo laidą (ICCB) (laido valdiklį). „IONIQ Plug-in“ tiekiamas su 3,3 kW integruotu įkrovikliu, kuris kintamosios srovės galią iš sieninio lizdo paverčia nuolatinės srovės galia, kuri įkrauna automobilio variklį.

* Norėdami rasti geriausiai jums tinkantį įkrovimo stotelės namuose sprendimą, kreipkitės į „Hyundai“ įgaliotąjį atstovą.

SAUGA

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Hyundai SmartSense

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis – naujasis „IONIQ Plug-in“ pirmauja segmente su naujausia aktyvaus saugumo technologija, sukurta suteikti daugiau saugumo ir ramybės. „Hyundai IONIQ“ oficialiai išsaugojo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą, suteiktą „Euro NCAP“ avarijų bandymuose.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ funkcija)

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“)* padidina saugumą ir sumažina įtampą, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai padidindama arba sumažindama greitį iki nustatytos ribos pagal esamas eismo sąlygas. Jei važinėjama mieste, kur daug šviesoforų ir eismo spūsčių, sistema palaiko iš anksto nustatytą atstumą po to, kai automobilis sustoja: sistema vėl užveda variklį, kai priekyje esantys automobiliai pradeda judėti, o vairuotojo koja spusteli greičio pedalą.

* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija

Ši pažangi aktyvioji saugos funkcija įspėja vairuotoją apie galimą avarinę situaciją ir prireikus automatiškai sustabdo automobilį. Sistema veikia trimis lygmenimis naudodama priekinį radarą ir vaizdo jutiklius. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo arba būtų sumažinta žala, jei susidūrimas neišvengiamas. Sistema yra aktyvi, kai greitis yra 8 km/h arba didesnis, ji aptinka transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Važiavimo juostos stebėjimo sistema

Naujajame „IONIQ Plug-in“ įdiegta eismo juostos stebėjimo sistema*. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti jo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–150 km/h greičiui.

* Papildomo saugos paketo dalis, galima „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Važiavimo juostos laikymosi sistema naudoja priekinę kamerą kelio linijoms stebėti. Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Naudodama radarą, įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema stebi galinių kampų sritį ir, aptikusi kitą transporto priemonę, pateikia vaizdo įspėjimą išoriniuose veidrodėliuose. Vairuotojui įjungus indikatorius, sistema teikia garsinį signalą juostos kirtimo situacijose, kai aptinka kitą transporto priemonę.

* Pasirinktinė įranga.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema* naudoja galinį kampinį radarą, kad sumažintų susidūrimo pavojų, kylantį išvažiuojant atbuline eiga iš siaurų, prasto matomumo vietų. Radaru skenuodama sritį už automobilio 180 laipsnių kampu, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu.

* Papildomo saugos paketo dalis.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Išmanioji įspėjimo apie greičio apribojimą sistema

Išmanioji įspėjimo apie greičio apribojimą sistema* naudoja priekinę kamerą ir navigacijos sistemos informaciją, identifikuodama greičio apribojimo ženklus ir realiu laiku rodydama greičio apribojimą bei lenkimą draudžiančius ženklus. Informacija rodoma ir navigacijos sistemos ekrane, ir prietaisų skydelyje.

* Papildoma įranga; galima tik su navigacijos sistema.

PATOGUMAS

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

IŠMANU, PATOGU IR SUTEIKIA RYŠIO GALIMYBĘ

Mėgaukitės nenutrūkstamu ryšiu, kurio tikitės, ir gyvenimą palengvinančiomis pažangiomis technologijomis. Sukurtas taip, kad kiekviena kelionė būtų gera, naujasis „IONIQ Plug-in“ pasižymi daugybe išmaniųjų funkcijų ir sistemų, kurios kiekvienam keliaujančiam šiuo automobiliu, leis mėgautis neprilygstamu komfortu.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas*

Lengvai įkraukite savo išmanųjį telefoną. Bevielio išmaniųjų telefonų įkrovimo funkcijos padėklas, patogiai sumontuotas centriniame valdymo pulte prieš perjungimo mentelę, leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“ nenaudojant laidų.

* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ modelyje.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Galinio vaizdo veidrodėlio stebėjimo sistema

Kartais matomumas per galinio vaizdo veidrodėlį būna ribotas. Vaizdą gali užstoti keleiviai, sėdintys ant galinės sėdynės, tad vairuotojui gali būti sunku matyti, kas vyksta už jų. Kamera perteikia aiškų vaizdą, kas vyksta už jūsų automobilio galo, tad jūsų vairavimo patirtis tampa dar saugesnė ir patogesnė.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

„eCall“ saugai ir saugumui

„IONIQ Plug-in“ automatiškai iškvies pagalbą, jei pateksite į eismo įvykį ir išsiskleis oro pagalvės. Jūs taip pat bet kuriuo paros metu galite spausti SOS mygtuką, jei prireikia pagalbos.

Hyundai IONIQ Plug-in - Hyundai atstovas Lietuvoje

Visiška sielos ramybė

Ramybė yra standartas, nes „IONIQ Plug-in“ turi tokią pačią viską apimančią garantiją, kaip ir kiti „Hyundai“ automobiliai, ir papildomai suteikiama išplėstinė garantija aukštos įtampos akumuliatoriui.

5 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“ automobilis, naujasis „IONIQ Plug-in“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią siūlo standartiškai suteikiama viena geriausių garantijų pramonėje.

8 metų akumuliatoriaus garantija

Be to, „IONIQ Plug-in“ didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 200 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.