Elektrinė versija
jau čia

IONIQ Electric

Kaina nuo 38 990 €

Kainos, techniniai duomenys ir įranga

Parsisiųsti čia (PDF)
Hyundai atstovas Lietuvoje Vilnius Kaunas Klaipėda

GREITAS KROVIMAS. ILGAS VAŽIAVIMAS.

Pamirškite poreikį sustoti benzino. Naujuoju „IONIQ Electric“, kuris užtikrina nulinę išmetamų teršalų emisiją ir pasimėgavimą teikiantį vairavimą, vien elektra nuvažiuosite 412 km vienu įkrovimu.* Dar svarbiau tai, kad jo galingam naujajam ličio jonų polimerų akumuliatoriui įkrauti iki 80 % įkrovos, naudojant 50 kW nuolatinės srovės (DC) greitojo įkrovimo stotelę, reikia mažiau nei valandos. Elektrinė versija jau čia. Pažanga jau čia.

* Atstumas atsižvelgiant į WLTP ciklą. Nuvažiuojamas atstumas gali skirtis, atsižvelgiant į kelio sąlygas, jūsų vairavimo stilių ir temperatūrą.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

„Bluelink®“ susieto automobilio paslaugos

„IONIQ Electric“ dabar susietas su „Bluelink“ programėle*, kuria galėsite, pavyzdžiui, užrakinti dureles, patikrinti akumuliatoriaus įkrovą arba šaltomis dienomis nuotoliniu būdu pašildyti automobilį. Nemokama „Hyundai LIVE Services“ penkerių metų prenumerata yra įskaičiuota į 10,25 col.* plataus ekrano navigacijos sistemą.

* Galima įsigyti su „Navi Pack“.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE „BLUELINK“


Autofortas motors Hyundai atstovas Kaune ir Klaipėdoje

IŠORĖ

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

SUKURTA GRAŽIAI ATRODYTI – SUPROJEKTUOTA EFEKTYVUMUI UŽTIKRINTI

Aptaki IONIQ išorės elegancija kruopščiai optimizuota taip, kad būtų užtikrintos geriausios įmanomos degalų sąnaudos. Oro pasipriešinimo koeficientas yra vos 0,24, todėl šis automobilis pasižymi vienomis puikiausių aerodinaminių savybių rinkoje. Aptakus siluetas daro dinamikos įspūdį iš išorės, o didelio našumo kėbulo apačia užtikrina itin didelį saugumą ir efektyvumą dėl inovatyviai panaudoto lengvo aliuminio ir pažangaus itin tvirto plieno.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Patobulinto dizaino žibintai ir grotelės geresnėms aerodinaminėms savybėms pasiekti

Už priekinių radiatoriaus grotelių esantys kompiuteriu valdomi aktyvūs oro atvartai atidaromi ir uždaromi automatiškai, taip optimizuojant aerodinamines savybes.
Naujasis „IONIQ Electric“ turi naujus patrauklius priekinius žibintus su LED* ir dienos šviesos žibintus su LED. Jie meniškai įkomponuoti šalia antracito spalvos ratų užuolaidinių oro įleidimo angų, taip užtikrinant optimalų oro srautą per ratus ir šonus ir išgaunant geresnes aerodinamines savybes.

* Priekiniai žibintai su LED yra standartinės komplektacijos dalis „Style“ modeliuose ir papildoma parinktis prie LED paketo „Comfort“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

„IONIQ Electric“ stilingi 16 col. lengvojo lydinio ratlankiai optimizuoti taip, kad ratlankių paviršiumi sklandžiai praeitų kuo daugiau oro. Tai užtikrina puikias degalų sąnaudas ir didelį elektra nuvažiuojamą atstumą.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Taip pat atnaujintas ir galinis bamperis, o centrinis prietaisų skydelis ir apatinė akcentinė linija papildyta naujais antracito spalvos lipdiniais. Nauji apšvietimo elementai įmontuoti ir automobilio gale. Kombinuoti galiniai LED žibintai* buvo perdaryti siekiant automobiliui suteikti daugiau dinamiškumo įspūdžio dieną ir naktį.

* Kombinuoti galiniai LED žibintai yra standartinė parinktis „Style“ modeliuose.

VIDUS

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

ERDVUS IR RAFINUOTAS SALONAS

Perkurtas naujojo „IONIQ Electric“ salono dizainas yra švarus, tvarkingas ir su daugybe naujų funkcijų. Mėgaukitės 5 vietų sedano praktiškumu, kuris suteikia nepaprastą komfortą ir ryšį. Salonas sukurtas naudojant ekologišką plastiką ir natūralias medžiagas, įskaitant organines cukranendres ir vulkanines uolienas.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Išsirinkite mėgstamiausią

Patogios „IONIQ Electric“ sėdynės gali būti trijų variantų. Galima rinktis pilką saloną („Electric Shadow“), dviejų atspalvių pilką saloną („Shale Grey“) ir juodą saloną („Fossil Grey“) iš natūralios odos su stilingais perforuotais raštais. Standartinis modelis pristatomas juodu salonu ir austos medžiagos sėdynėmis. Mėgaukitės prabangiu komfortu, kurį suteikia 8 padėčių reguliuojama elektrinė vairuotojo sėdynė su 2 padėčių juosmens atrama*. Taip pat galima rinktis versiją su šildomomis ir vėdinamomis** sėdynėmis. 60:40 santykiu susilankstančios galinės sėdynės yra standartas, taip pat galima rinktis ir šildomas galines sėdynes. Papildoma integruotos atminties sėdynės funkcija* leidžia išsaugoti sėdynės ir veidrodėlių padėties parinktis, kurias jūs ar kuris kitas vairuotojas mėgsta sureguliuoti.

* 8 padėčių reguliuojama elektrinė vairuotojo sėdynė su 2 padėčių juosmens atrama ir vairuotojo sėdynės atminties funkcija yra standartas „Style“ modeliuose.

** Vėdinamos odinės sėdynės yra papildoma parinktis „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis buvo visiškai perkurtas, dabar jis išsiskiria nauja tamsaus chromo spalvos akcentine linija, kuri elegantiškai pabrėžia plačios erdvės pojūtį. Aukštos kokybės dirbtinės odos apdaila ant slankiojo prietaisų skydelio korpuso suteikia dar daugiau kokybės pojūčio. Elegantišką salono atmosferą sustiprina mėlynas aplinkos LED apšvietimas* prietaisų skydelyje ir centriniame valdymo pulte.

* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Visiškai nauja 10,25 col. garso ir vaizdo navigacijos sistema*

Naujas jutiklinis ekranas dabar yra dar patogesnis naudotojams – jis turi plataus ekrano padalijimo funkciją ir jame pateikiama įvairi informacija, pvz., informacija apie nuvažiuoti galimą atstumą ir akumuliatoriaus būseną diagramos srityje, kompasas, muzika ir pan. „Live“ paslaugos siūlo tikralaikę informaciją apie orus, lankytinas vietas, „Hyundai“ įgaliotųjų atstovybių vietas ir netgi greičio kameras.

* Pasirinktinė įranga.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Aukštųjų technologijų klimato kontrolė

Centrinis valdymo pultas visiškai perdarytas, jame įdiegta daugiau aukštųjų technologijų funkcijų. Išmanieji jutikliniai klimato kontrolės valdikliai pabrėžia dailią ir rafinuotą automobilio išvaizdą.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Dviejų režimų virtualus prietaisų skydelis

Visiškai naują skaitmeninį skydelį sudaro didelės raiškos 7 col. LCD ekranas ir dvi apvalios spalvotos lemputės. Ekrano stilius ir spalva keičiasi pagal pasirinktą vairavimo režimą. Dideliame spalvotame skaitmeniniame ekrane yra daug su važiavimu susijusios informacijos, įskaitant greitį, energijos srautą ir akumuliatoriaus įkrovos būseną.

* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Garso sistema „Infinity Premium“

Nepamirštamas būdas mėgautis geriausia muzika – automobilių garso sistema „Infinity Premium“* sujungia pažangią garsiakalbių technologiją ir naujausius dizaino sprendimus, kad bet kurią kelionę paverstų kvapą gniaužiančiu pabėgimu.

* Pasirinktinė įranga. Galima tik su navigacijos sistema.

DINAMIKA

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

PAMIRŠKITE POREIKĮ SUSTOTI BENZINO

Dabar naujuoju „IONIQ Electric“ su atnaujinta elektrine transmisija ir galingesniu akumuliatoriumi mieste galėsite nuvažiuoti 412 km su nuline išmetamų teršalų emisija*. 100 kW elektrinį variklį, pasižymintį dideliu sukimo momentu, dabar maitina atnaujintas, efektyvus 38,3 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius. „IONIQ Electric“ integruotas įkroviklis buvo 6,6 kW, bet dabar jis kur kas galingesnis – 7,2 kW.

* Atstumas pagal WLTP ciklą; bendras nuvažiuojamas atstumas – 311 km. Nuvažiuojamas atstumas gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į kelio sąlygas, jūsų vairavimo stilių ir temperatūrą.

Ši nuotrauka pateikiama tik iliustraciniais tikslais, stoglangio parinkties nėra.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Elektrinis variklis

Didelės galios 100 kW (136 AG) elektrinis variklis sukuria didžiausią 295 Nm sukimo momentą nuo užvedimo, užtikrindamas įspūdingą greitėjimą, ypač esant mažam greičiui.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Puikiomis įkrovimo / iškrovimo savybėmis pasižymintis atnaujintas 38,3 kWh didelės galios akumuliatorius leidžia maksimaliai naudingai važiuoti su elektros varikliu ir taupyti energiją, gaunamą stabdant automobilį regeneraciniu būdu.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Akumuliatoriaus pašildymo sistema

Integruota šildymo sistema sušildo aukštos įtampos akumuliatorių, kad jis kuo greičiau ir pilniau įsikrautų ir nuvažiuotų kuo didesnį įmanomą atstumą esant žemai temperatūrai.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Elektroninio pavarų perjungimo mygtukas

„IONIQ Electric“ pavaros, neutrali, atbulinės eigos ir stovėjimo padėtys perjungiamos tiesiog mygtukais, patogiai įtaisytais centriniame valdymo pulte. Čia taip pat yra elektroninis stovėjimo stabdys (EPB). Centriniame valdymo pulte jis atlaisvina vietos dviem puodelių laikikliams ir praktiškam bevielio išmaniųjų telefonų su „Qi“ funkcija įkrovimo skyriui.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Išmanusis rekuperacinis stabdymas

Pažangiomis išmaniojo vairavimo technologijomis pasižyminčio „IONIQ Electric“ regeneracinė stabdžių sistema įkrauna akumuliatorių važiuojant, automobiliui sustabdyti naudodama elektrinį variklį. Be to, išmanioji regeneracinė stabdžių sistema naudoja integruotus radarų jutiklius, kad automatiškai valdytų regeneracinio stabdymo lygį reaguodama į priekyje esantį eismą ir atitinkamai sulėtindama automobilį.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Pavarų perjungimo mentelės

Norėdami padidinti nuvažiuoti galimą atstumą, galite sureguliuoti regeneracinio stabdymo lygį ant vairo sumontuotomis pavarų perjungimo svirtelėmis. Galimi keturi lygiai, kurių kiekvienas pasižymi skirtingu lėtėjimo lygiu ir įkrovimo stiprumu. Norėdami suaktyvinti maksimalų regeneracinio stabdymo stiprumą, patraukite ir palaikykite kairiąją pavarų perjungimo svirtelę. Tokiu būdu galima sustabdyti automobilį nenaudojant įprasto stabdžio pedalo, atsižvelgiant į vairavimo situaciją. Taikant šį režimą, įkrovimo stiprumas yra didžiausias.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Trys važiavimo režimai

Vienu mygtuko paspaudimu „IONIQ Electric“ suteikia galimybę pasirinkti iš trijų važiavimo režimų pagal jūsų nuotaiką. Vairavimo režimas COMFORT užtikrina puikų efektyvumo ir galios balansą, režimas ECO maksimaliai padidina energijos naudojimo efektyvumą, o režimas SPORT suteikia jums papildomą 30 Nm sukimo momentą, leidžiantį pasiekti maksimalų 295 Nm sukimo momentą norint staigiai pagreitėti. Dviejų režimų virtualaus skydelio stilius ir spalva keičiasi pagal pasirinktą režimą.

ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

ĮKROVIMAS

Atsižvelgiant į jūsų namų tinklo jungtį arba greitojo įkrovimo stotelės, prie kurios turite prieigą, tipą, „IONIQ Electric“ suteikia daugybę lanksčių galimybių rinktis įvairius laidų rinkinius ir kištukus, skirtus visų tipų įkrovimo procesams.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Greitasis įkrovimas

Reikia įkrauti kelyje? Nesijaudinkite – „Hyundai Live“ paslaugos nukreips į jūsų maršrute esančias EV įkrovimo stoteles. Norint kaip įmanoma greičiau įkrauti, „IONIQ Electric“ galima krauti nuolatine srove (DC) greitojo įkrovimo stotelėje. Įkrauti iki 80 % įkrovos būsenos (SOC) 50 kW stotelėje trunka tik 57 minutes.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Programuojamasis įkrovimas

„IONIQ Electric“ pažangi akumuliatoriaus valdymo sistema užtikrina maksimalų patogumą. Pasirinkite tokią įkrovimo trukmę, kuri geriausiai atitinka jūsų dienotvarkę ir biudžetą. Naudodami įkrovimo laiko rezervavimo funkciją, galite užprogramuoti įkrovimo pradžios ir pabaigos laiką, kad būtų kraunama ne piko metu taikomu elektros energijos tarifu ir pabudus ryte akumuliatorius būtų visiškai įkrautas.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Įprastas įkrovimas

Specialų sieninį įkrovimo įtaisą namuose galima pritvirtinti stacionariai arba palikti jį nešiojamą. Jame yra valdymo blokas, kuris turi atskirą nuo namo elektros sistemos nepriklausantį saugiklį. „IONIQ Electric“ pristatomas su 7,2 kW integruotu įkrovikliu, kuris kintamosios srovės galią iš sieninio lizdo paverčia nuolatinės srovės galia, įkraunančia automobilio variklį. Norėdami išnaudoti visas IONIQ 7,2 kW įkroviklio automobilyje galimybes, galite naudoti 22 kW 3 fazių kintamos elektros srovę. Nustatykite įkrovimo laiką su pažangia akumuliatoriaus valdymo sistema, kuri geriausiai tinka jūsų biudžetui.

Su kintamosios srovės įkrovimo stotelėmis galima naudoti įkrovimo laidą, leidžiantį prijungti prie viešųjų kintamosios srovės įkrovimo taškų. Viešosiose kintamosios srovės įkrovimo stotelėse gali būti naudojamos skirtingo tipo išvesties jungtys – tai priklauso nuo paslaugų teikėjo. Norėdami gauti specialią įkrovimo stotelę savo namuose ar biure arba jei reikia įkrovimo laido, skirto naudoti viešuosiuose įkrovimo taškuose, kreipkitės į artimiausią „Hyundai“ įgaliotąjį atstovą.

SAUGA

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Hyundai SmartSense

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis – naujasis „IONIQ Electric“ pirmauja segmente su naujausia aktyvaus saugumo technologija, sukurta suteikti daugiau saugumo ir ramybės. „Hyundai IONIQ“ oficialiai išsaugojo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą, suteiktą „Euro NCAP“ avarijų bandymuose.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ funkcija)

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“)* padidina saugumą ir sumažina įtampą, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai padidindama arba sumažindama greitį iki nustatytos ribos pagal esamas eismo sąlygas. Jei važinėjama mieste, kur daug šviesoforų ir eismo spūsčių, sistema palaiko iš anksto nustatytą atstumą po to, kai automobilis sustoja: sistema vėl užveda variklį, kai priekyje esantys automobiliai pradeda judėti, o vairuotojo koja spusteli greičio pedalą.

* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija

Ši pažangi aktyvioji saugos funkcija įspėja vairuotoją apie galimą avarinę situaciją ir prireikus automatiškai sustabdo automobilį. Sistema veikia trimis lygmenimis naudodama priekinį radarą ir vaizdo jutiklius. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo arba būtų sumažinta žala, jei susidūrimas neišvengiamas. Sistema yra aktyvi, kai greitis yra 8 km/h arba didesnis, ji aptinka transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Važiavimo juostos stebėjimo sistema

Naujajame „IONIQ Electric“ įdiegta eismo juostos stebėjimo sistema*. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti jo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–150 km/h greičiui.

* Papildomo saugos paketo dalis, galima „Style“ modeliuose.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Važiavimo juostos laikymosi sistema naudoja priekinę kamerą kelio linijoms stebėti. Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Naudodama radarą, įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema stebi galinių kampų sritį ir, aptikusi kitą transporto priemonę, pateikia vaizdo įspėjimą išoriniuose veidrodėliuose. Vairuotojui įjungus indikatorius, sistema teikia garsinį signalą juostos kirtimo situacijose, kai aptinka kitą transporto priemonę.

* Pasirinktinė įranga.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema* naudoja galinį kampinį radarą, kad sumažintų susidūrimo pavojų, kylantį išvažiuojant atbuline eiga iš siaurų, prasto matomumo vietų. Radaru skenuodama sritį už automobilio 180 laipsnių kampu, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu.

* Papildomo saugos paketo dalis.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Išmanioji įspėjimo apie greičio apribojimą sistema

Išmanioji įspėjimo apie greičio apribojimą sistema* naudoja priekinę kamerą ir navigacijos sistemos informaciją, identifikuodama greičio apribojimo ženklus ir realiu laiku rodydama greičio apribojimą bei lenkimą draudžiančius ženklus. Informacija rodoma ir navigacijos sistemos ekrane, ir prietaisų skydelyje.

* Papildoma įranga; galima tik su navigacijos sistema.

PATOGUMAS

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

IŠMANU, PATOGU IR SUTEIKIA RYŠIO GALIMYBĘ

Mėgaukitės nenutrūkstamu ryšiu, kurio tikitės, ir gyvenimą palengvinančiomis pažangiomis technologijomis. Sukurtas taip, kad kiekviena kelionė būtų gera, naujasis „IONIQ Electric“ pasižymi daugybe išmaniųjų funkcijų ir sistemų, kurios kiekvienam keliaujančiam šiuo automobiliu, leis mėgautis neprilygstamu komfortu.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas*

Lengvai įkraukite savo išmanųjį telefoną. Bevielio išmaniųjų telefonų įkrovimo funkcijos padėklas, patogiai sumontuotas centriniame valdymo pulte prieš perjungimo mentelę, leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“ nenaudojant laidų.

* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ modelyje.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Galinio vaizdo veidrodėlio stebėjimo sistema

Kartais matomumas per galinio vaizdo veidrodėlį būna ribotas. Vaizdą gali užstoti keleiviai, sėdintys ant galinės sėdynės, tad vairuotojui gali būti sunku matyti, kas vyksta už jų. Kamera perteikia aiškų vaizdą, kas vyksta už jūsų automobilio galo, tad jūsų vairavimo patirtis tampa dar saugesnė ir patogesnė.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

„eCall“ saugai ir saugumui

„IONIQ Electric“ automatiškai iškvies pagalbą, jei pateksite į eismo įvykį ir išsiskleis oro pagalvės. Jūs taip pat bet kuriuo paros metu galite spausti SOS mygtuką, jei prireikia pagalbos.

Hyundai IONIQ Electric - Hyundai atstovas Lietuvoje

Visiška sielos ramybė

Ramybė yra standartas, nes „IONIQ Electric“ turi tokią pačią viską apimančią garantiją, kaip ir kiti „Hyundai“ automobiliai, ir papildomai suteikiama išplėstinė garantija aukštos įtampos akumuliatoriui.

5 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“ automobilis, naujasis „IONIQ Electric“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią siūlo standartiškai suteikiama viena geriausių garantijų pramonėje.

8 metų akumuliatoriaus garantija

Be to, „IONIQ Electric“ didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 200 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.