„Hyundai IONIQ 5“ pelno „2022 Metų Automobilio“ titulą Jungtinėje Karalystėje

Visiškai elektrinis „Hyundai IONIQ 5“ papildė augantį „Metų Automobilio“ apdovanojimų sąrašą ir buvo paskelbtas „2022 Metų Automobiliu“ Jungtinėje Karalystėje.

Jau pripažintas geriausiu šeimyniniu automobiliu Jungtinėje Karalystėje, „Metų Automobilio“ apdovanojimų sąraše, „Hyundai IONIQ 5“ 29 ekspertų komisijos, sudarytos iš įvairių Didžiosios Britanijos automobilių pramonės titulų, įskaitant „The Sunday Times“, „The Daily Express“, „The Telegraph“, „The Independent“, „Top Gear“, „Auto Express“, „CAR“, „Evo“ ir „Business Car“ buvo karūnuotas dar ir geriausiu automobiliu apskritai.

John Challen, JK metų automobilio apdovanojimų redaktorius ir vykdantysis direktorius, sakė, kad „Hyundai IONIQ 5“ buvo populiarus pasirinkimas kaip 2022 m. automobilis numeris vienas. Jis paaiškino: „Hyundai IONIQ 5“ atrodo kaip ateities automobilis, tik yra čia ir dabar. Dėl dizaino, našumo ir praktiškumo jis yra fantastiškas pasiūlymas ieškantiems elektromobilio, be to, jis yra labai vertas titulo „JK Metų Automobilis 2022“.

„Gavus šį prestižinį apdovanojimą Jungtinėje Karalystėje, „IONIQ 5“ rinkai skirtų „Metų Automobilio“ laimėjimų skaičius padidėja iki dešimties, todėl tai yra vienas daugiausiai apdovanojimų Europoje per pastaruosius mėnesius pelnęs automobilis“, – sako Andreas-Christoph Hofmann, „Hyundai Motor Europe“ rinkodaros ir produkto viceprezidentas. „Tai įrodo, kad mūsų visiškai elektrinis vidutinio dydžio SUV užkariavo tiek automobilių ekspertus, tiek klientus Europoje savo nulinės emisijos jėgos agregatu, erdviu ir stilingu išdėstymu bei aukščiausios kokybės, ekologišku interjeru.

Pretendavimas į aukščiausią apdovanojimą JK „Metų Automobilio“ apdovanojimuose buvo paskelbtas po to, kai „IONIQ 5“ taip pat buvo apdovanotas geriausio šeimyninio automobilio kategorijoje, kur jis buvo giriamas už „paprastumą važiuoti elektra“ ir „novatoriškumą, geidžiamumą, praktiškumą ir suprojektuotu, kad visapusiškai išnaudotų tik elektrinę platformą.

Taip pat buvo pripažintas „Hyundai i20N“, įveikęs daugybę žinomų sportinių automobilių ir iškovojęs geriausio našumo automobilio titulą. Jis gali pasiekti 0–62 mylių per valandą greitį tik per 6,2 sekundės ir komplektuojamas su efektyviu 204 AG 1,6 T-GDi benzininiu varikliu, o teisėjai buvo sužavėti, vadindami jį „puikų rezultatą parodžiusiu automobiliu už prieinamą kainą“.

Apdovanojimus pelnęs „Hyundai IONIQ 5“

Nuo tada, kai buvo pristatytas 2020 m., „Hyundai IONIQ 5“ sulaukė daugybės gerbėjų dėl patrauklaus dizaino, iki 298 mylių atstumo ir galimybės greitai įkrauti nuo 10 iki 80 procentų vos per 18 minučių. Dėl to jis gavo daugybę prestižinių apdovanojimų. Praėjusių metų liepą jis buvo pripažintas Metų automobiliu 2021 metų „Auto Express New Car Awards“ apdovanojimuose, taip pat triumfavo vidutinio dydžio įmonės automobilių, aukščiausios kokybės elektromobilių ir dizaino kategorijose.

Spalio mėn. automobilis buvo sėkmingai, karūnuotas 2021 m. „News UK Motor Awards“, kaip geriausias metų automobilis, taip pat buvo apdovanotas „Metų Automobilių Naujovės” apdovanojimu už atpalaiduojančias sėdynes ir transporto priemonės pakrovimo (V2L) funkciją. Tą patį mėnesį „Hyundai IONIQ 5“ buvo pripažintas „Carbuyer Best Car Awards 2022“ apdovanojimuose, kur buvo pripažintas geriausiu įmonės automobiliu ir geriausiu šeimos elektromobiliu. Ir po mėnesio jis buvo pripažintas geriausiu automobiliu „2021 m. EE Pocket-lint“ apdovanojimuose. Sėkmės istorija tęsėsi iki 2022 m., kai buvo suteiktas dar vienas „Metų automobilio“ titulas įmonės automobilių ir furgonų apdovanojimuose. Sausio pabaigoje „Hyundai IONIQ 5“ buvo paskelbtas 2022 m. „Company Car Today CCT 100“ apdovanojimų nugalėtoju, taip pat „Premium EV“ geriausiu metų automobiliu.

Elegantiško stiliaus „Hyundai IONIQ 5“ pagerbia markės dizaino paveldą ir sutelkia dėmesį į elektrinio mobilumo ateitį klientams šiandien. „Hyundai“ naujos elektrinės visuotinės modulinės platformos (E-GMP) dėka „IONIQ 5“ užtikrina greitesnį įkrovimą, didesnį važiavimo atstumą, geresnį valdymą ir puikią vidinę erdvę.

Modulinis plokščių grindų E-GMP taip pat leido „Hyundai“ dizaineriams pakeisti automobilio interjerą. „IONIQ 5“ iš naujo apibrėžia tai, kas įmanoma su visiškai nauja automobilio patirtimi ir gyvenamąja erdve, siūlydamas tvarias medžiagas, visiškai lanksčias sėdynes ir daugybę individualių pasirinkimų.