„Hyundai IONIQ 5“ išrinktas Pasaulio „Metų Automobiliu“, „Metų elektromobiliu“ ir „Metų automobilio dizainu“

Mums tikrai didelė garbė gauti šiuos prestižinius apdovanojimus, kuriais pripažįstamas visų Hyundai Motor Company žmonių ir verslo partnerių talentas ir sunkus darbas. Mūsų vizija yra sudaryti sąlygas pažangai žmonijai, ir šis mūsų požiūrio patvirtinimas padės sustiprinti mūsų įsipareigojimą paversti šią viziją realybe.

Jaehoon Chang Hyundai Motor kompanijos prezidentas ir generalinis direktorius

„Hyundai Motor“ virsta išmaniųjų mobilumo sprendimų tiekėja, todėl bendrovė spartina savo elektrifikavimo strategiją, kad taptų pasaulyje pirmaujančia elektromobilių gamintoja. „Hyundai“ planuoja iki 2030 m. pristatyti 17 naujų BEV modelių, įskaitant „Genesis“ prabangaus prekės ženklo modelius, ir siekia iki 2030 m. padidinti metinius pasaulinius BEV pardavimus iki 1,87 mln.

„IONIQ 5“ yra esminis mūsų laimėjimas, nes esame naujos kartos išmaniųjų mobilumo sprendimų pionieriai su mūsų novatoriškomis E-GMP platformos technologijomis, išskirtiniu našumu ir griaunančiu požiūriu į dizainą ir erdvę. „IONIQ 5“ padarė didelį įspūdį vis labiau aplinką tausojantiems vartotojams visame pasaulyje, o jo sėkmė palaiko spartesnį automobilių pramonės elektrifikavimą. „Hyundai“ pokyčių tempas nenutrūks ir likusius 2022 m. metus, nes netrukus papildysime savo apdovanojimus pelniusį „IONIQׅ“ asortimentą.

Jaehoon Hyundai Motor kompanijos prezidentas ir generalinis direktorius

„IONIQ 5“ skelbia naują „Hyundai“ dizaino erą, kurią prekės ženklo dizaineriai vadina „parametrine dinamika“ su kinetinėmis brangakmenių pavidalo paviršiaus detalėmis, apibūdinančiomis BEV vizualinį tapatumą. Unikalus krosoverio išorės stilius pasižymi švariomis, aštriomis linijomis, perteikiančiomis jo dinamiškumą kelyje, ir išskirtiniais „Parametric Pixel“ LED priekiniais ir galiniais žibintais, kurie ilgam laikui palieka įspūdį.

Viduje IONIQ 5 „Living Space“ interjero tema visapusiškai išnaudoja 3 000 mm ratų bazę ir siūlo dar nematytą judamą centrinę konsolę, suteikiančią keleiviams daugiau judėjimo laisvės. Daugelyje interjero sąlyčio taškų naudojamos ekologiškos medžiagos ir tekstilė, pvz., ekologiškai apdorota oda, tvarūs pluoštai ir biologiniai dažai, kurie atspindi didėjantį vartotojų susidomėjimą etiškais, tvariais gaminiais.

Su „IONIQ 5“ siekėme sukurti naują mobilumo patirtį. Šią nepaprastą transporto priemonę sukūrė dizainerių ir inžinierių aistra ir pastangos, peržengusios EV erdvės ribas.

SangYup Lee Vykdomasis viceprezidentas ir „Hyundai“ pasaulinio dizaino centro vadovas

Nuo pasaulinio pristatymo praėjusiais metais „IONIQ 5“ pelnė tokius prestižinius tarptautinius apdovanojimus, kaip: „Metų Automobilis“ Vokietijoje, „Metų Automobilis“ JK, „Auto Express“ „Metų Automobilis“ ir „Auto Bild“ „Metų Elektromobilis“. Modelis taip pat užėmė aukščiausią vietą 2021/2022 metų geriausių automobilių apdovanojimuose.

„Pasaulio Metų Automobilis“ žiuri išrinko „IONIQ 5“ kaip nugalėtoją iš pradinio 28 transporto priemonių sąrašo, o vėliau iš trijų finalininkų. Kad atitiktų kategoriją, transporto priemonių turi būti pagaminta ne mažiau kaip 10 000 vienetų per metus, kaina mažesnė už prabangos lygį pirminėse rinkose, ir nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2022 m. kovo 30 d. parduodami bent dviejose pagrindinėse rinkose bent dviejuose žemynuose.

„Pasaulio Metų Elektrinis Automobilis“ žiuri išrinko „IONIQ 5“ kaip nugalėtoją iš pradinio 11 transporto priemonių sąrašo, o vėliau iš trijų finalininkų. Kad atitiktų kategoriją, transporto priemonės turi būti varomos tik vienu ar daugiau elektros variklių, pagaminamų ne mažiau kaip 5 000 vienetų per metus ir parduodami bent dviejose pagrindinėse rinkose bent dviejuose žemynuose nuo sausio 1 d. , 2021 iki 2022 m. kovo 30 d.

„Pasaulio Metų Automobilio Dizainas“ šešių ekspertų komisija iš Prancūzijos, Vokietijos, Japonijos, JK ir JAV „IONIQ 5“ išrtinko iš visų pretendentų, besivaržančių kitose penkiose apdovanojimų kategorijose. Grupė peržiūrėjo kiekvieną transporto priemonę, atsižvelgdama į stilių ir naujoves, kurios peržengia nustatytas ribas.

Didžiuojamės galėdami būti svarbiausios planetoje automobilių apdovanojimų programos dalimi. Džiaugiamės galėdami šiandien visus sugrąžinti į automobilių parodą, kur skelbiami nugalėtojai. Nors pastarieji dveji metai buvo sudėtingi visiems, automobilių pirkėjai yra pasirengę eiti ir išbandyti visas nuostabias naujas transporto priemones ir technologijas, kurias gali pasiūlyti pramonė. Sveikiname ir linkime sėkmės visiems finalininkams!

Mark Schienberg Niujorko automobilių parodos prezidentas

Kasmetiniuose „Pasaulio Automobilių“ apdovanojimuose pripažįstami geriausio dizaino, prabangūs automobiliai, eksploataciniai automobiliai, miesto automobiliai, elektromobiliai ir geriausias metų automobilis. Vasario mėnesį žiuri Lucą Donckerwolke'ą, „Hyundai Motor Group“ vyriausiąjį kūrybos pareigūną, paskelbė 2022 metų pasaulio automobilių žmogumi už svarų indėlį kuriant naujus modelius, įskaitant „IONIQ 5“.