„Autofortas motors“ Vilniuje pristatė naująjį „Hyundai Tucson“

Antradienio popietę Vilniaus „Autofortas motors“ salone P.Žadeikos g. 1B buvo pristatytas pirmasis Lietuvą pasiekęs 2021 metų „Hyundai Tucson“ modelis. Pažangus ir inovatyvus: visiškai naujas „Tucson“ yra ne tik evoliucija, bet ir „Hyundai“ dizaino revoliucija.

Net ir šiuo nelengvu metu „Autofortas motors“ atstovai turi kuo pasidžiaugti, kadangi pristato naująjį „Hyundai Tucson“. Automobilis savo klasėje išsiskiria inovatyviu dizainu, naujausiomis technologijomis, gausia komforto ir saugumo įranga bei konkurencinga kaina.

Lauktas ir susidomėjimą kėlęs modelis

Nuo paskelbimo apie naujojo modelio atvykimą į Lietuvą įmonė sulaukė labai daug užklausų ir susidomėjimo, todėl organizavo nedidelį pristatymą savo klientams nuotoliniu būdu, naudodamiesi „Zoom“ programėle. Visų modelių versijų bazinėje įrangoje montuojami nauji į groteles integruoti aukštųjų technologijų dienos žibintai ir naujo dizaino galiniai žibintai, išskiriantys jį iš visų kitų kelyje sutinkamų automobilių. Galvojančius apie ateitį sužavės naujas trijų zonų oro kondicionierius ir 64 skirtingų spalvų salono nuotaikingas apšvietimas, taip pat – gerokai atnaujintos saugos sistemos, pavyzdžiui, sankryžą stebinti radarų sistema. Visiškai naujas „Tucson“ yra siūlomas su trimis įrangos lygiais: „Comfort“, „Style“ ir „Premium“.

Saugumo ir komforto paketas

Gausią standartinę įrangą turinčioje „Comfort“ versijoje montuojamos automatinės tolimosios šviesos, atbulinės eigos kamera su dinaminėmis pagalbinėmis linijomis ir aštuonių colių spalvotas jutiklinis ekranas, saugos įrangos ir funkcijų paketas, kuriame naujiena šioje klasėje – papildoma oro pagalvė tarp priekinių sėdynių.

Su „Style“ ir „Premium“ įrangos lygiu 1,6 T-GDI 230 AG „Hybrid 4WD 6AT“ modelis taip pat gali būti varomas visais ratais, naudojant „Hyundai“ visų varomų ratų technologiją HTRAC. Sistema naudoja duomenis apie ratų sukibimą ir automobilio greitį, kad reikiamu metu ratams perduotų reikiamą sukimo momentą. Trys bekelės režimai – purvas, smėlis ir sniegas (angl. – „Mud, Sand, Snow“) – optimizuoja HTRAC sistemos nustatymus pagal esamas važiavimo sąlygas.

„Atsparus“ prastoms oro sąlygoms ir „kišeninėms“ stovėjimo vietoms

2021 metų „Hyundai Tucson“ modelio serijos pilniausia versija – „Premium“ įrangos komplektacijos lygis, atitinkantis netgi reikliausio vartotojo poreikius. Standartinei įrangai priklauso navigacijos sistema su 10,25 colių spalvotu jutikliniu ekranu ir „Bluelink“ telematikos paslaugos, elektroniškai valdoma pakaba, elektroninis pavarų perjungimas „E-Shift“ bei aklosios zonos perspėjimo sistema.

Aklosios zonos monitorius yra naujas šiame segmente: kai vairuotojas, norėdamas pakeisti eismo juostą, įjungia posūkio signalą, 10,25 colių „Supervision“ prietaisų skydelio ekrane rodomas tiesioginis vaizdas iš aklosios zonos. Tai papildo veidrodžiuose matomą vaizdą ir pagerina matomumą tamsoje ir lietuje. „Premium“ įrangai priklausanti priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema (FCA) sankryžoje taip pat turi posūkio į kairę pusę aptikimo funkciją, kuri perspėja apie esamą eismą iš priekio. Kaip naują papildomą įrangą „Premium“ versijoms „Tucson“ siūlo nuotolioniu būdu valdomą automobilio savaiminio parkavimo sistemą „Remote Smart Park Assist“. Ši pasirinktinei įrangai priklausanti sistema leidžia automobilį užvesti nuotoliniu būdu, naudojant išmanųjį raktą, ir judinti transporto priemonę tiek pirmyn, tiek atgal. Dėl to automobilį galima pastatyti net ir labai ankštose stovėjimo vietose.

„Hyundai Tucson“ kainos prasideda nuo 22 990 eurų (1,6 T-GDI 150 AG 6MT Comfort).

Šiuo metu galima pasirinkti benzininę, dyzelinę arba hibridinę „Hyundai Tucson“ versiją. Taip pat ateityje yra numatyta ir „plug-in“ „Hyundai Tucson“ versija.

Taip pat „Autofortas motors“ džiaugiasi nesenai atvykusiu, dar vienu atnaujintu modeliu — populiariuoju „Hyundai i20“, pasižyminčiu ryškiu dizainu ir drąsiais stiliaus elementais, kuriuos įkvėpė „Hyundai N“ savybės. Be to, šiame modelyje įrengtos visos išmaniosios technologijos, įskaitant novatoriškas saugos ir geriausias klasėje ryšio funkcijas.

„Autofortas motors“ kviečia registruotis bandomiesiems važiavimams, teirautis daugiau informacijos www.autofortasmotors.lt arba apsilankyti įmonės atstovybėse P.Žadeikos g. 1B (Vilnius), 9-ojo Forto g. 47 (Kaunas) ir Svajonės g. 40 (Klaipėda).