Būk ambicingas.
Visiškai naujas „i10“.

NETRUKUS PASIRODYS NAUJASIS i10

Dabartiniai modelio „Hyundai i10“ maži, stilingi miesto automobiliai jau išparduoti.
Visi iki šiol užsakyti automobiliai bus pristatyti klientams, tačiau laikinai naujų užsakymų pateikti negalima.

Netrukus – 2023 m. pirmąjį pusmetį – bus galima įsigyti atnaujintą „i10“.
Palikite savo kontaktinę informaciją čia ir „Hyundai“ atstovas su jumis susisieks. Būkite tarp pirmųjų, gavusių naujausią informaciją apie naująjį „i10“.


IŠORĖ

Hyundai i10 Kaune

DINAMIŠKAS IR STILINGAS

Palyginti su pirmtaku, naujojo „i10“ stogas žemesnis, o kėbulas platesnis, tad jo veržlus dizainas neturi sau lygių šioje klasėje. Aptakios ir dinamiškos formos pabrėžia kontrastą tarp švelnių paviršių ir griežtų linijų.

Hyundai i10 Kaune
Hyundai i10 Kaune

Susikurkite savo tobulą modelį

10 galimų išorės spalvų ir dvispalvis juodos arba raudonos spalvos stogas – pasirinkę iš 22 išorės spalvų kombinacijų individualizuosite išorės dizainą pagal savo skonį.

Hyundai i10 Kaune

Naujos išraiškingos radiatoriaus grotelės ir dinamiška juosmens linija

Plačios kaskadinės grotelės suteikia išvaizdai užtikrintumo ir byloja apie platesnį naujojo „i10“ kėbulą. Švarių šoninių linijų raumeningas pagrindinis kėbulas pasižymi patobulinta forma, kuri suteikia daugiau vietos viduje. Elegantiška juosmens linija patraukliai automobilio išorei suteikia papildomą dinamišką akcentą.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Unikalus statramsčių dizainas

Naujojo „i10“ šonuose lango linija gracingai driekiasi atgal, išskirtinio X formos C statramsčio link. Ši unikali detalė suteikia automobiliui charakteringų bruožų ir prikausto žvilgsnį prie „i10“ logotipo.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Efektingas spalvų kontrastas

Panorėjus jūsų naujojo „Hyundai i10“ stogas gali pasidabinti „Phantom Black“ arba „Tomato Red“ spalva (atsižvelgiant į pasirinktą automobilio spalvą).

Hyundai i10 Kaune

14 col. arba 15 col. ratlankiai

Naujo dizaino 15 col. ratlankiai – charakteringa „i10 Comfort“ detalė, efektingai pabrėžianti užtikrintą naujojo „Hyundai i10“ stovėseną. „Fresh“ modelis komplektuojamas su aukštos kokybės 14 col. plieniniais ratlankiais.

* Svetainėje pateiktose nuotraukose pavaizduoti modeliai su 16 col. lengvojo lydinio ratlankiais. Šios nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. „i10“ modeliui 16 col. lengvojo lydinio ratlankių parinkties nėra.

VIDUS

Hyundai i10 Kaune

ERDVĖ IR STILIUS

Stilingame salone jus pasitiks nauji raštai, medžiagos ir pažangiausia multimedijos technologija, o akį visur džiugins švarios linijos ir moderni stilistika.

Hyundai i10 Kaune

Sumanus erdvumas.

Naujasis „i10“ – ilgesnis ir platesnis nei bet kada anksčiau. Dėl padidintos važiuoklės bazės (+40 mm) keleiviai galės mėgautis erdvesniu salonu.

Rinkitės iš keturių skirtingų spalvų kombinacijų ir susikurkite nepakartojamą salono dizainą pagal savo skonį. Galima rinktis iš trijų galimų variantų. Dar daugiau komforto „i10“ suteikia šios savybės: šildomas oda aptrauktas vairas, šildomos priekinės sėdynės, elektra valdomi priekiniai langai ir durų užrakto nuotolinio valdymo sistema.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Geriausios klasėje ryšio galimybės

Didžiausias šioje klasėje ekranas ir pažangūs ryšio sprendimai, įskaitant „Bluetooth“, „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ sistemas, – palaikyti ryšį dabar kaip niekada paprasta.

„Comfort“ modelį galima rinktis su 8 col. jutikliniu ekranu. „Bluetooth“ yra standartinis visų „i10“ modelių elementas.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Apsčiai vietos bagažui

Už galinės sėdynės įrengtas įspūdingos 252 l tūrio talpos bagažo skyrius. Jums to nepakanka? Visiškai ar iš dalies nulenkę galines sėdynes šią talpą padidinsite net iki 1 050 litrų!

NAŠUMAS

Hyundai i10 Kaune

EFEKTYVI TRANSMISIJA PUIKIAI TINKA TIEK MIESTUI, TIEK UŽMIESČIUI

„i10“ pasižymi 67 AG arba 84 AG galios benzininiu varikliu, kurio didžiausias sukimo momentas yra 117,6 Nm. Galite rinktis 5 laipsnių mechaninę arba naująją automatizuotą mechaninę transmisiją. Su „i10“ galite vežti stambius daiktus ant automobilio stogo – jo apkrova siekia 60 kg.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Automatizuota mechaninė transmisija

Penkių laipsnių automatizuota mechaninė transmisija perjungia pavaras už jus leisdama labiau atsipalaiduoti prie vairo, kaip ir naudojant automatinę transmisiją, tačiau suteikia automobiliui didesnį efektyvumą. Taip yra dėl lengvesnės konstrukcijos ir mažesnės trinties, palyginti su standartine automatine transmisija.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

5 laipsnių mechaninė transmisija

Tolygiu veikimu pasižyminti 5 laipsnių mechaninė transmisija leidžia perjungti pavaras greitai ir tiksliai.

Hyundai i10 Kaune

Daugiau energijos ir taupesnis degalų suvartojimas

„i10“ energijos regeneracijos sistema kaupia kinetinę energiją, sukuriamą judėjimo į priekį metu, ir tiekia ją automobiliui. Nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo ir riedant laisva pavara, ši sistema paverčia kinetinę energiją elektros energija, kuri kaupiama akumuliatoriuje. Greitėjant ji naudoja sukauptą elektros energiją automobilio elektrinėms sistemoms maitinti, sumažindama variklio apkrovą ir padidindama degalų suvartojimo efektyvumą.

SAUGA

Hyundai i10 Kaune

DAUGIAU SAUGUMO IR RAMYBĖS

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis – naujasis „i10“ pasižymi pažangiausia savo klasėje visapuse aktyvaus saugumo technologija, sukurta suteikti daugiau saugumo ir ramybės kelyje. Nauja daugiafunkcė kamera apima daugelį įvairių funkcijų, įeinančių į standartinę komplektaciją: priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistemą (FCA), pagalbinę tolimųjų šviesų funkciją (HBA), važiavimo juostos laikymosi sistemą (LKA) ir vairuotojo įspėjimo funkciją (DAW).

Hyundai i10 Kaune

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcijaS

Ši pažangi aktyvioji saugos funkcija įspėja vairuotoją apie galimą avarinę situaciją ir prireikus automatiškai sustabdo automobilį. Naudodama daugiafunkcę kamerą ji veikia trimis etapais. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo arba būtų sumažinta žala, jei susidūrimas neišvengiamas. Sistema yra aktyvi, kai greitis yra 8 km/h arba didesnis, ir aptinka transporto priemones bei pėsčiuosius.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Ji aptinka kitas transporto priemones ir atitinkamai perjungia artimąsias arba tolimąsias šviesas, kad jos mažiau akintų kitus vairuotojus ir būtų lengviau vairuoti tamsiu paros metu.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

„eCall“ saugai ir saugumui

„i10“ automatiškai iškvies pagalbą, jei pateksite į eismo įvykį ir išsiskleis oro pagalvės. Jūs taip pat bet kuriuo paros metu galite spausti SOS mygtuką, jei prireikia pagalbos.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

PATOGUMAS

Hyundai i10 Kaune

Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu

Patogūs valdikliai, įtaisyti ant vairo, leidžia saugiai ir be jokio vargo valdyti pastovaus greičio palaikymo sistemą. O su greičio ribotuvo funkcija nustatysite norimą maksimalų greitį. Šios funkcijos yra standartiniai „i10“ elementai.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Centriniame pulte įrengtas belaidžio įkrovimo padėklas leidžia patogiai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“ nenaudojant jokių laidų.

Ši savybė galima „Comfort“ modelyje.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Galinio vaizdo kamera

Lengvesnis važiavimas atbuline eiga. Galinio vaizdo kameros sistema leidžia aiškiai matyti, kas yra už jūsų „i10“ važiuojant atbuline eiga.

Ši savybė galima „Comfort“ modelyje.

Hyundai i10 Kaune

5 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“ automobilis, naujasis „Hyundai i10“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina standartiškai suteikiama viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

I10 N LINE

Hyundai i10 Kaune

NAUJASIS „i10 N LINE“ – IŠTIES SPORTIŠKAS PAREIŠKIMAS

Dinamiškas ir galingas – būtent tai išskiria naująjį „i10 N Line“. Be daugybės išskirtinių dizaino bruožų, naujasis „i10 N Line“ taip pat suteiks sportiškesnę vairavimo patirtį su galingu 100 AG turbobenzininiu varikliu ir 172 Nm sukimo momentu (4 500 sūk./min.).

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Dinamiškas ir tvirtas

Akį traukiantis „i10 N Line“ dizainas atskleidžia daugybę detalių, kurias įkvėpė automobilių sportas.

 • Unikalios „N Line“ grotelės su raudonos spalvos akcentais.
 • Sportiškas buferis ir slydimo plokštė.
 • Išskirtiniai 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai.
 • Įstrižiniai dienos šviesos žibintai su LED
 • Išsikišę rūko žibintai.
 • 13 colių galinis diskinis stabdys.
 • „N Line“ X formos C statramstis.

Hyundai i10 Kaune - Hyundai atstovas Lietuvoje

Naujas sportiškumo lygis

Sėskite į naujojo „i10 N Line“ atnaujintą saloną ir iškart pajusite jo su automobilių sportu susijusias šaknis.

 • Sportiška „N Line“ pavarų perjungimo svirtis su penkių pavarų mechanine pavarų dėže.
 • • Šildomas odinis „N Line“ vairas.
 • • Energingos raudonos spalvos akcentai.
 • • Sportiški lengvojo lydinio pedalai.
 • • 8 colių spalvotas jutiklinis ekranas.
 • • Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas.
 • • „Bluetooth“, „Android Auto“, „Apple CarPlay“.

Šios nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. „i10 N Line“ modelis yra be navigacijos sistemos.